Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzért lennél szexrabs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzért lennél szexrabszolga egy teljes hétre?

Figyelt kérdés

Maradandó károsodás nélkül persze, de mindenben át kellene add az irányítást. A "bérlőd" bármit megtehetne veled, mások rendelkezésére is bocsájthatna, ha úgy gondolná.


Még nem gondoltam át teljesen, de azt hiszem, nálam 1,5 millió lenne a tarifa. 28 éves F vagyok.


Légy szíves, írd meg az életkorodat és a nemedet is!

Ha belemennél ilyenbe, akkor neked mi lenne a legnagyobb félelmed?



2022. szept. 2. 22:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

2-2 millio.

Attol fugg mi lenne a kérés

2022. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

737.980Ft, viszont a "bármit megtehet" nekem így ebben a formában nem férne bele. Mármint sokmindent oké, de nem bármit.


Kizárólag hetero alapon!


Legnagyobb félelmem az lenne hogy károsodást szenvedek, első sorban húgy-ivarszervi infekcióka gondolok.


33f

2022. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem én ezt nem bírnám ki, pedig a pénz jól jönne :D De valószínűleg nem vállalnám be.

22N

2022. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Napi 300.000 ért... számold ki🙃
2022. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
#4 ja és 21/L
2022. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően bármit nem vállalnék be, pl maradandó károsodás vagy épp nyilvános dolgok, lejáratás egyáltalán nem férne bele. Előtte mindenképpen tisztázni kellene a feltételeket és azok függvényében mondanék pontos árat, de kb 2.5 milliótól indulna. 27F
2022. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
3as és mi az amit még bevállalnál? :)
2022. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ.. Ha nem tetszik az illető, semennyiért.

Ha fiatal, szexi, akár csaj, akár pasi, akár pár, vagy pl. egy vonzó fősulis baráti társaság, akkor ingyen is, sőt, még én fizetnék érte Xd

29F

2022. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Azt sokan elfelejtik hogy nem a dom hanem a szub irányít hisz attól függ mi fér bele neki és hogy mennyire bírja a fájdalmat mi az ami a szívnak oké és mi az ami már nem. A minden senkinek se fér bele mert olyan nincs. Meg beszélnem mire gondol el mondom azokból nekem mi fér bele ha oké akkor oké ha nem nem de kb olyan 3 millió T kérnek el
2022. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Undorító, fájdalmat keltő dolgoktól eltekintve, úgy 500k ha ott is kell maradjak egész nap.
2022. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!