Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miközben nyalja a puncim mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miközben nyalja a puncim mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és előtte szeretnék lefürdeni, hogy tisztán és frissen "széttárjam" neki a lábaim...

Félek nem tetszem neki majd odalent és kicsit ha nem is izgulok de tartok attól nem lesz jó.

Meg közben mit csináljak? Hova tegyem a kezem? Vagy csak feküdjek és élvezzem?

Ezután persze viszonozni szeretném de félek, hogy hozzá ér a fogam... vagy durva leszek és nem fogja élvezni.

Ha vastag és csak a makk rész fér a számba attól még lehet neki jó?



2022. szept. 12. 17:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
fogod a fejet, karjat szoritgatod esetleg ha elvezed, jobban odanyomod a fejet. bar lehet nem elso alkalommal kene vadulgatnotok, majd jonne fokozatosan minden. szopasnal meg ne fogazz egyenlore ennyi a lenyeg, utana majd alakul a tudasod, nem elsore kell melytorkozni
2022. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
próbáld meg visszatartani a pukeszt. én az első nyalást annyira élveztem és annyira elengedtem magam, hogy véletlenül fingottam egyet. képzelheted milyen kellemetlen volt mindkettőnknek 20l
2022. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne problémázatok a részleteken, kötetlenűl szabadon szorakozatok, aztán sikerül ahogy sikerül. Ez nem filmforgatás, ahol teljesíteni kell. Ha meg túl nagy feszültséget okoz, akkor legjobb lenne egyenlőre nem csinálni, Illetve csak azt csinálni amít tényleg tudtok élvezni. Ha ez egy ölelkezés meg csok, akkor csak annyít, és csak akkor továbbmeni, ha azt tényleg élvezni tudjátok.
2022. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Fogd a fejét és irányítsd, simogasd. Éreztesd vele, hogy jól esik neked amit csinál.
2022. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Ezek teljesen jogos kérdések… mert a nők mit csináljanak miközben nyalják őket? Csak fekudjenek? Eleve hogy egyeztetik össze az emberek a szexet az élettel? Sosem fogom megérteni
2022. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
Javaslom a kezed dugd a füledbe, próbálj utánozni egy benzinkutat.
2022. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10%
Az utolsó kész, végem van :DDDD
2022. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Izgathatod a saját melled és/vagy segíthetsz a férfinak, hogy jobban hozzáférjen a csiklódhoz: húzd szét illetve kicsit felfele a szeméremajkaidat egy vagy két kézzel. Meglep, hogy ezt még nem írta senki.

A sérfi fejének a simogatása nem biztos, hogy nyerő ötlet, kérdezd meg nyugodtan, hogy jólesik-e neki.

2022. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A fejét fogva irányíthatod, a vállára teheted egyik lábadat, simogathatod magad.


Adh neki visszajelzést hol, hogyan, mennyire erősen csinálna és akkor is ha jó amit csinál, mert nem gondolatolvasó.

2022. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező, Kedves hozzászóló Társaim!


(Kérlek ne szóljatok meg koromért, tudom hogy fiatalok vagyunk hozzá, de mindketten érettebbek vagyunk és többre vágyunk.)


Saját tapasztalatok alapján. Semmiképp se félj hogy nem fogsz neki tetszeni, én is féltem tőle, még most is szégyellős vagyok előtte, de ha igazán szeret nem fogja érdekelni. Ne aggódj, csak dőlj hátra és élvezd. Ha konfortosan érzed magad, túrj a hajába, mozgasd a fejét, add ki a hangod, told közelebb a csípőd, de ha egyből jól csinálja az érzések vezetni fogják a tetteid. Csak engedd el magad.


Ha pedig viszonozni szeretnéd ugyan azt tudom mondani. Engedd el magad, nem lesz gázos, és ha szeret megértő lesz. Már az is jól esik neki ha a makkját kényezteted, de minél mélyebbre tudod engedni, annál jobb. Az se baj ha picit hozzáér a fogad, van akit beindít, ha meg fáj neki, szól.


És sok sikert <3


18/L - 17/F

2022. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!