Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért történik mind ez? Kiegé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mind ez? Kiegészítés lent

Figyelt kérdés
A szürke 50 óta felkapott dolog lett hogy bizonyos emberek szeretik ha a partner jó alaposan elfenekeli és én is ha nem is a film miatt de szeretem adni a fenekelést. Viszont mostanában egyre többször látom hogy bizonyos férfiak szeretnék az elszenvedő szerepet betölteni és ezzel voltaképp semmi probléma nincs ha ezáltal nem vállnak a nők dominává. Nem nagyon értem ezt a jelenséget főleg hogy azért egy férfi ha nővel van szerintem légyen már határozott plusz e miatt sokkal nehezebb olyan lányt találni aki inkább áldozat lenne és nem az aki elveri a csávót. Kinek mi erről a véleménye?

#fenekelés #Domina/sub
2022. szept. 21. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szub nőként én is így gondolom, egy férfi legyen határozott.
2022. szept. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerű: mert jólesik! Az egész buli! Elmenni a Tanárnőhöz, pucérra vetkőzni, ráhasalni az alkalmi deresre. A Tanárnő leszíjaz, testápolóval átmasszírozza a fenekemet, majd pálcával kegyetlenül elver. Jó erősen, épp annyira hogy ne repedjen fel a bőröm, vér nincs. Rettenetesen fáj, szenvedek, menekülőszó nincs. Szenvedek, de mégis katartikus érzés a verés után leszállni a deresről. A Tanárnő addig ver, amíg látja, hogy küzdök. Egy idő után nem fáj, annyira elzsibbad.


Pár óra múlva kezd nagyon fájni, amikorra elmúlik a zsibbadás. Ekkor fogadom meg, hogy soha többé. Aztán eltelik pár hét, már hiányzik a szenvedés. Ekkor hívom a Tanárnőt, aki készséggel fogad, a sötétkék tréningruhában.


Hogy ebben mi a jó? Csak az értheti meg, aki átéli. A suliban párszor kikaptam, mert nem vittem tesicuccot. Akkor tíz erős ütés járt érte, csak a nadrágot kellett letolni. Most jóval többet, jóval erősebben, meztelenre vetkőzve - nem gond, már nem vagyok a tanítványa! Szóval gyerekkori élmény újbóli átélése is ez, ugyanaz a tréningruha van a Tanárnőn, amiben annak idején az óráit tartotta.


Miért nő? Mert nem vagyok homo, azért. Csak hölgy verhet. Amíg a Tanárnővel nem találkoztam sok év után, fizetős dominákhoz jártam, sokszor csalódtam. Hölgy előtt, ilyen körülmények között szíves3n vetkőzöm, szégyenérzet nélkül.

2022. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!