Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki kifejezette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki kifejezetten a párkapcsolatban lévő vagy házas férfiakra gerjed?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok akit ez izgat hogy megszerezze a férfit akár csak egy éjszakára is

2022. szept. 22. 13:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%
#10: akit el lehet venni, az nem igazán volt a másé...
2022. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is nős pasim van. Nagyon jó vele a szex, meg együtt lenni vele valamennyi időt, de legalább tudom, hogy utána hazamegy és nem nyaggat semmivel.
2022. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
22%
Nem erőfeszítés nélkül. A tolvajok is tesznek erőfeszítést, csak másféleképpen és jobban kifizetődik nekik. Megtermeszteni azt a búzát sok idő és sok piszkos, megalázó munka. Ellopni ügyességet és felkészültséget igényel. Elegánsabb és élvezetesebb.
2022. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%

13. Csak nem ilyen vagy te is? Annyira egyetértően írsz róla. :)


Nem szégyen az, ha valaki eldobja a gerincét, úgy néz ki.

2022. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok a híve annak,hogy összejöjjek házassal de az,hogy tapasztalt, legtöbb esetben tud bánni a nővel (nem fog bántani) ez megnyugtató érzés.
2022. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
13%
A gerincesség a vesztesség eufemizálása. A vesztesek betartják a szabályokat, a győztesek írják őket.
2022. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%
Nős férfit szexre felszedni semmilyen ügyességet nem kíván, nem tudom, mi ez az önfelszopás itt a szeretők részéről. Aztán meg látom a Youtubon meg mindenhol, hogy mindenféle terápiákra járnak, mert nem bírja kis szívük.
2022. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
15%

Nem a szerető a hibás... sose tartottak még egy pasi fejéhez se pisztolyt, hogy kötelező megcsalnia a feleségét. (Vagy a feleségnek a férjét.)

Aki félrelép, máskor, mással is félrelép, nem a harmadik a legfőbb hibás.

Az a kapcsolat nyilván nincs rendben, ha valaki félredug.

És sokan vannak, akik simán kötöttség nélküli szex kapcsolatot keresnek, nekik meg még jó is ha házas, nincsenek bonyodalmak, drámák stb.

2022. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%
Ti dolgotok, én nem ítélkezem, nincs rá okom. Csak megmosolygom, amikor jöttök az ilyen búzás példákkal. Nem arattok a feleség helyett, csak ott hagyott megázott szalmát kapjátok meg, ami neki már nem kell.
2022. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
33%
17: Azt képzeled, hogy vannak a bigott hűséges férfiak, meg a fűvel-fával megcsalók és ennyi, nincs átmenet. A valóság sokkal árnyaltabb, nem ilyen egybites. Vannak, akikhez kell ügyesség átterelni.
2022. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!