Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szexuális kategóriában lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális kategóriában lévő lányok akik találkozót hazudtok!!! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Ma a harmadik eset volt,hogy valakivel megbeszéltem találkozót. Megmondta a helyet és időpontot.Háromszor lettem így felültetve. Az lenne a kérdésem,hogy ti ettől elégültök ki?

Élvezitek ha átvertek mást mocsok módon? Embernek érzitek magatokat? Tükörbe tudtok nézni?

Remélem kamatostul visszaadja ezt nektek az élet ahogy bántok az emberekkel.

Más is járt már így mint én?



2022. szept. 23. 22:08
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
#20 Nem,az egyik a háromból háromszor játszotta el.Mindig volt valami ami “közbejött” ezért kapott 3 esélyt 🤷🏼‍♂️
2022. szept. 24. 00:44
 22/40 A kérdező kommentje:
Mindegy,a lényeg hogy ha nő ha férfi az ilyen,a legnagyobb boldogsága ez legyen az életben
2022. szept. 24. 00:44
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki,csak nem tudja hogy mondja meg.Te is azért vehetted volna a lapot a 2.randi után.
2022. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő ezt csinálja..de azért mi is... kínos nekünk embereknek a másik szemébe nézni és azt mondani "köszi de mégse ismernélek meg" ez furcsa lenne de csak azért mert ez a lekoptatás a megszokott módi. Volt nekem is 1-2 elképesztően kínos randim.. alig váártam hogy leléphessek.. utána facen számon lettem kérve "na most akkor mi lesz.. már nem talizunk" 3 nappal később meg "most mivan akarsz valamit..mért használ ki mindenki" ( megtörtént esetek) Egyikcsaj konkrétan összeszidott mintha anyám lenne.. mi az hogy én nem akarom őt jobban megismerni :DDD én meg csak ámultam... vannak fura emberek! de nyilván a tiszteletre kéne törekedni embertársaink iránt!

24/f

2022. szept. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

*Egyébként jó tanács nektek lányok (már ha egyáltalán van itt) ez a nyomulós elmebeteg meg számonkérős módi nagyon para.. ahelyett hogy 1-1 alkalommal kivárnátok türelmesen és lenne pasitok ... ezzel a módszerrel évekig bebiztosítjátok magatoknak a szingliséget.. 20-30 pasi is el fog utasítani. NEm rosszból... (manapság még 100x durvább a nyomulós téma mint mikor kamasz vltam)

Természetesen ez ránk is igaz.. Ne legyünk rest kivárni és illedelmesen beszélgetéssel tölteni az első 1-2 randit.. mer utána még az is lehet elmondja 1,2,3.. meg 1 tucat baráátnőjének :D gyorsan terjed a pletyka.

2022. szept. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

*utolsó Kérdésedre válaszolva.. Igen más is járt így.. kb mindenki :D

Tökéletlen lények vagyunk.. a társadalomról meg aztán ne is beszéljünk :DDD

(na ennyi befejeztem)

2022. szept. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anno a netről ismerkedni kezdtem beleszaladtam én is ilyenbe, de gyorsan tanul az ember 😂

Képcsere - semmit sem jelent, milyen csajt szeretnél, feketét, barnát, szőkét, vöröset? Fürdőruciban, meztelen, maszturbálva, téli vagy nyári képet, magyar csajt vagy külföldit? 😂

ALAPSZABÁÁÁÁÁÁÁLY: amíg telefonon (v. viberen) nem beszéltél a másikkal addig nemhogy találkozóra nem megyek el, de még el sem kezdem átszervezni a napom, időpontot felszabadítva találkozóra. A telefon majd akkor ugorható át ha baromi nagy rutinod lesz a netes ismerkedésben és zsigerből megérzed ki a kamus, addig nem.

2022. szept. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
18%
Én is van hogy megbeszélek egy nővel találkozót aztán nincs is kedvem elmenni, olyan is volt hogy átjött már ebbe a városba hozzám aztán megláttam az ablakból hogy néz ki és inkább letiltottam :D 19 /F
2022. szept. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy nő (bocs, személy. Lehet pasi volt.) átvert, ezért haragudni kell mindenkire.

Egyébként ha már háromszor elmentél a találkozóra én csak azért is győzködnélek, hogy lássam, hányszor lehet téged felültetni.

Bocs, de ez már szánalmas.

2022. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kisfiúk, akik unatkoznak és másokat szivatnak.


Ne szívd mellre, biztos nekik annyi esélyük sincs nőt találni. Ez ilyen. :) Nőként is vicces ezt olvasni..

2022. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!