Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az aszexek borotválkoznak lent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexek borotválkoznak lent?

Figyelt kérdés
A mai nap ezen filoztam mert sok embertől hallottam, hogy ugye ők csak a szex miatt borotválkoznak és ez eszembe jutott.

2022. szept. 25. 21:21
 1/5 Csicuki ***** válasza:
71%

Én ugyan nem vagyok aszex de akkor is meg szokzam csinálni ha hónapokig nem szexelek pusztán a kényelem miatt hogy jól érezzem magam a bőrömben 😅


Szóval szerintem nem ezzel van ez összefüggésben

2022. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron a fürdőruha miatt mindenképpen, de télen is szoktam, mivel ha túl nagyra nő az már zavaró. Leginkább oldalt teljesen le, középen trimmelem.
2022. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A többség nem feltétlenül a szex miatt igazítja hanem mert így érzi jó magát - a többi már csak "mellékhatás" (ha az adott partnerének pont az a fazon jön be).
2022. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aszex vagyok. Oldalt a bikinivonalat epilálom, mert strandra azért szoktam menni, és az a 80-as évek óta nem elfogadott, hogy oldalt lógjon ki a szőr. Középen ollóval szoktam rövidebbre vágni, mert zavar, ha hosszabb szőr van ott, és nem akarom, hogy a vér beleragadjon, amikor megjön.

Egyébként védelmi funkciója van a fanszőrzetnek. Általában a szőrtelen test tetszik, de a nemi szőrzet akár szép is tud lenni egy nőn, ha nem túl sok.

2022. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!