Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párok, akik hármasoztak már!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik hármasoztak már! Nem okozott gondot, féltékenységet utána a harmadik fél?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy párral, hármasozás céljából. Nem tudom, nem lesz utána furcsa nekik?

Szeretnék visszajáró vendég lenni náluk.


Akik már hármasoztak plussz csajjal, azoknál utána hogy volt? Mit-hogy éreztetek? Nem volt féltékenység? Vagy mindig mást kerestek inkább? Szexen kívül is szoktatok összejárni?



2022. szept. 26. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok függ az életkortól és a kapcsolatuk idejétől, illetve a harmadik fél ismertségétől.


Ezekkel ti hogy álltok egyenként?

2022. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi az elején mindent tisztáztunk. Kb 3adiknál olyan volt mintha az ő párja lenne. Picit fura volt,de izgató is
2022. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én erre csak 2 pasi, 1 csak felállással tudok válaszolni
2022. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Jól éreztük magunkat, de elültette bennem a kételyt, hogy őt jobban kívánja. Az is zavart, hogy kettesben is váltottak üzeneteket. Mindent megmutatott a párom, de nem tudtam bízni benne, hogy nem találkoznak külön is néhány alkalom után abbahagytuk a kedvemért, de tudom, hogy ő folytatta volna.
2022. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Minekünk nem okozott gondot mert már előtte is nyílt kapcsolatban éltünk.

Én nehezen tudom elképzelni a hármast anélkül h nyílt kapcsolatban lennék. Ha az orrom előtt csinálja mással (is) az miben más mintha a jelenlétem nélkül csinálná?

2022. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2022. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Neten ismerkedtünk meg.

Ők 34-35 évesek. 5 éve vannak együtt. Én 30 vagyok

2022. szept. 26. 18:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2022. szept. 26. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jól működött, tartósan. Egy fiú csatlakozott hozzánk. Tudtuk miről szól és nemcsak a férjem kedvéért mentem bele. Nem volt féltékenykedés. Nem bántuk meg.
2022. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én akkor fogadnám el a lányt harmadiknak , ha leszbi is lenne , amit diszkréten nézhetek .
2022. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!