Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Budapesten melyik swinger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten melyik swinger klubbot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
22/ f vagyok. Nem sokmindenre nyitott . Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hol lenne érdemes ezt kipróbálni. Mellesleg ha van tapasztalatotok és tudjátok, hogy milyen korosztály jár az adott klubba az is sokat segítene mert nincs sok támaszpontom jelenleg.

2022. szept. 30. 10:12
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
Dreamland
2022. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

5+2 klub van Bp-n, mindegyiknek más az erőssége, van amelyik kisebb családiasabb, van amelyik +100 fős és igazi ereszd el a hajam megy. Van amelyik párcserében erősebb (azaz erősen korlátozzák a szóló ffi-ak számát), van amelyik ffi többesekben erősebb.

Szóló pasiként ha még nem jártál sehol akkor Dreamland péntek, vagy foryou (párban megint másik klub lehet jobb).

A korosztály mindenhol "vegyes", a többség 30-40-es, de 20-tól 60-ig bármi elképzelhető, kb. mint egy strandon.

2022. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Klubot. Egy b.
2022. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: 5+2=7. Kérlek világosíts már fel, hogy miért írja mindenki így, hogy x+2 (ahol x=4 vagy 5), miért nem a végeredményt? :)
2022. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 mert öt klasszikus swinger van (DL, TT, CP, 4Y, DV) és azon felül a Glory és a Delight, amik bár igen-igen erősen szexcentrikusak de nem tipikus swingerek (pontosabban a Delight tekinthető akár swingernek is, de az zártkörű, csak meghívásos alapon működik)
2022. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22éves pasiként? nagyon nehéz... talán TikTak, de az általában páros, viszont ha felhívod őket és elmondod ki vagy mi vagy, megmondják, hogy mikor érdemes jönnöd
2022. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 a TT nagyon jó hely, de erősen limitálják a szóló pasik számát (max. 5-öt engednek be). Ha nem ismernek még személyesen akkor nagyon nehéz lesz bejutnod szóló pasiként mert a törzsvendégek pillanatok alatt feltöltik a limitet. A TT inkább párcserében erősebb és kisebb többesekben, de abban viszont nagyon.
2022. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es: én akkor is a TT-t ajánlom, ezért mondom, hogy telefonáljon, mutatkozzon be, mondja el mi van. DL-ben ilyen fiatalon szerintem óriási csalódás lenne, a TT kezdő. Az is lehet, hogy keres online párt magának, mert sok nő hirdeti, hogy nem akar egyedül menni és keres maga mellé valakit, aki elviszi. Semmi kötelezettség, csak együtt menjenek. Én is találkoztam már ott olyan "párokkal", akik csak barátok voltak, szinglik, nem akartak semmit egymástól, de így be tudtak menni együtt
2022. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 azért a "semmi kötelezettség"-nél több ama szabály hogy aki együtt jött, annak együtt is kell távoznia és a közös öltözőszekrény. Ez feltételez némi előzetes bizalmat. Vannak időnként nők akik kísérőt keresnek, de többszörös a jelentkezők száma (és ügyesen kell szűrniük a jelentkezők közül).
2022. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9: igaz, tudom, de mégis vannak, léteznek. Az is lehet, hogy van valaki jó barátnője, aki szingli, lehet nem akar semmit, viszont kíváncsi egy swingerre. Nekem is volt több ilyesmi ismerősöm ebben a korban, aki kíváncsiságból simán elment volna
2022. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!