Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki éveken àt nem él szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki éveken àt nem él szexuális életet, az lehet pont olyan kiegyensúlyozott, boldog mint aki egy jó párkapcsolatban van? 27/F

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen
2022. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ... ha teljesen magányos valaki akkor nem igazán érzi jól magát. Ha viszont nagyon sok a barát, haver, sok a buli, program és mindig van kivel ágyba bújnia, bőven akad alkalmi v. ilyen-olyan rendszerességű partner az lehet ugyanúgy boldog mintha párkapcsolatban lenne.
2022. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én arra az esetre gondoltam hogy egy ember senkivel nem fekszik le, semmi intim kontaktus.
2022. szept. 30. 14:01
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
#3 az emberi psziché nem erre van biológiailag "tervezve", a vágyak ösztönösen jönni fognak, max. meg lehet próbálni átkonvertálni őket mássá, de ez nem szokott sikerülni. Annál túlságosan mélyebb rétegeiből támad a tudatalattinak. Az átkovertálás sikerét meg látjuk mennyire eredményes, a ministránsfiúk tudnának erről mesélni...
2022. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem. Több, mint egy éve szakítottam barátnőmmel, már túl vagyok rajta, de nem voltam még azóta nővel. Kihat a hangulatomra, kedvemre. Hozzátartozik ez egészséges mentális, fizikai léthez. És nem is maga a szexualitás, hanem az szeretet érése.
2022. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a ritka esetekben lehet, ha nincs is rá igénye. A nagy többség szenved attól, ha nem jut hozzá.
2022. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem, mert lenne rá igény.
2022. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Simán. Nem mindenki élete forog a szex körül.

És a korral amúgy is csökken a szexuális vágy.

Az aszexekről nem is beszélve.

2022. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Attól nem forog a szex körül az élete senkinek, hogy szenved a hiányában.
2022. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!