Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik ellenzik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik ellenzik a szexbabákat/szexrobotokat mi is a problémátok pontosan?

Figyelt kérdés

Igen, igen értem! Most jön majd a sok komment, hogy ilyesmit csak a lúzer pancser pasik hasznának. Épp ezért nem értem a kritikát! Mert lássuk be tényleg azok használnak ilyesmit, akik valamilyen okból kitaszítottak, és nem „jutnak” nőhöz. (Értsd jól, amit mondok)

Mert ronda vagy kövér vagy mozgássérült stb-stb! had ne soroljam mennyi oka lehet annak, hogy az ember kitaszítottá válik, ha a szexről van szó…

Attól, hogy kritizáljátok a szexbabákat az nem jelenti, hogy „foglalkoznátok” egy-egy kitaszítottal. (Értsd: Egy kitaszított sem válna a szemedben szexpartnerré, bármennyire is megnyerő személy amúgy)

Vagyis Így is-úgyis egyedül maradnak. Azt nem értem, hogy miért nem úgy viszonyulnak ehhez a kérdéshez, hogy legalább van egy eszköz, amivel ezek a kitaszítottak levezetik a feszültséget.

A vicc az egészben az, hogy azok a nők, akik kritizálják a szexbabákat, lefogadom, hogy eközben azért van otthon egy-két vibrátor stb.

Szóval tényleg nem értem! Mi is a baj azzal hogy léteznek szexbabák és van aki használja is?



2022. okt. 3. 11:43
A kérdező szavazást indított:
Én nem ellenzem
Én ellenzem
Én egyszer kipróbálnám
Nekem van
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem ellenzem, aki erre vágyik egészségére, úgyse lenne semmi a pasival.
2022. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
1: Ergo ellenzed.
2022. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 -es szerintem az 1 -es nem ellenzi. Szerintem arra célzott,úgyszem szexelne egy kitaszittal. Akkormeg aztán neki mindegy hogy szexbabval éli ki a vágyait egy kitaszított
2022. okt. 3. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem azért, mert konkurrenciának tekintik.

Létezik ugyanis egy réteg, amelyik - minden erejét megfeszítve - lenne esélye valamilyen nőhöz jutni. Akár rövid időre, nagy áldozatok árán.

De így inkább ezt teszi helyette, tehát a nő nem kapja meg az áldozatokat, tehát dolgoznia kell egy jobb férfiért.

A jobb nőknél pedig ugyanez a helyzet, csak itt a gyengébb nő jelenik meg konkurrenciaként, aki ugye így elviheti a gyengébb férfiakat, tehát a közepes nőknek is dolgozniuk kell a még jobb férfiért.

És ez ugyanígy végiggyűrűzik, és még a jó nőknek is dolgozniuk kell a jó férfiakért.


Míg, ha ez az egész nem lenne, akkor a megnövekvő férfitáborból tetszés szerint és bő fölösleggel lehetne válogatni.

Aki pedig hoppon marad a végén, az magasról le van ejtve, senkit nem érdekel. Lett volna jobb, akkor lenne párja.

2022. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szexbaba nem kizárási ok, hanem következmény. Nem az fog méregdrága szexbabát venni aki tud ismerkedni, csajozni.

Egyébként meg magánügy. Ha amúgy is fel tudod szedni az adott csajt, már megvan a vonzódás akkor max. furán fog rád nézni, de nem lesz feltétlenül kizáró ok. Gondolom nem úgy akarsz ismerkedni hogy "szia Móricka vagyok, de szép szemed van, amúgy van egy fullos ötszázezres Dolly Buster szexbábum, szívesen lecserélném rád" 😅

2022. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem ellenzi.
2022. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szexrobotot akarnék venni, nem igazán hatna meg számomra vadidegen nők (vagy akár férfiak) véleménye. Eleve nem is tudnának róla, nem szelfizgetnék vele a facen.
2022. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Félreértitek! Én általánosságban kérdezem ezt! Az egyértelmű, ha valaki vesz egy szexbabát az nem mondja el senkinek. Én azt nem értem miért nem úgy viszonyulnak ehhez, mint a vibrátorhoz? Mert akárhány cikket olvasok mindig előbukkannak ezek az ellenzők. Vagy vegyük itt a Gyakorit, vagy bármelyik fórumot.

A kedvenceim azok a „szakértő” nők, akik betiltanák.

És tényleg nem értem miért nem olyan elfogadott ez is mint a vibrátor.

2022. okt. 3. 18:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!