Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme annak hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak hogy egy férfi drag queen-nek öltözik?

Figyelt kérdés
Tehát nem simán transzt csinál magából vagyis nem egy hétköznapi nő akar lenni, hanem egy elb#szott csilivili barbibaba.

2022. okt. 6. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Semmi értelme.
2022. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme bárminek amit szeretsz csinálni?
2022. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#3 Hát csak nem értem, hogy valaki miért akar úgy kinézni mint ahogy a húgom 3 évesel elrendezte a barbi babáját.
2022. okt. 6. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén szólva én sem értem, de nem is akaszt ki ha neki ez tetszik. egészségére, akit nem érdekel úgysem nézi, igazából bajom sincs vele.. az ecsetfejű "fiúkák" jobban zavarnak, mint a nőnek öltöző csodabogarak. Annak tekintem őket amik: ártalmatlan, de fura alakoknak.
2022. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Az a röhej, hogy sok transz, csinosabb "civilként"

Drag queenek szerintem iszonyat rondák.

2022. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy művészeti ág. Egy drag queen-nek esze ágában sincs a hétköznapokban nőnek kinézni, semmi köze sem a transzszexualizmushoz, sem az életvitelszerűen nőnek öltöző transzvesztitákhoz. Az a lényege, hogy minél feltűnőbb és harsányabb legyen. Kicsit komédia, kicsit polgárpukkasztás, és mindig van erős politikai vagy társadalomkritikai célzata.

Az már más kérdés, hogy manapság kevés az igazán tehetséges közöttük, főleg Magyarországon. A 80-as 90-es években volt egy német drag queen páros, Mary és Gordy, akik világhíresek voltak. Nem véletlenül, mert amellett, hogy nagyon jó humoruk volt, szenzációs énekesek és színészek voltak, bármelyik akkor híres énekesnőnek beöltöztek, és kifigurázták őket, miközben az egész előadás nem volt sem sértő, sem közönséges.

Az általam ismert magyar drag queen-ek közül egyik sem énekel saját hangon, max riszálják magukat a zenére, és tátognak hozzá. A humoruk is általában kimerül a szexuális célozgatásokban. Nem mondom, hogy ez nem része az egésznek, de ha csak ebből áll a produkció (vagy még ennyiből se), akkor tényleg értelmét veszti.

2022. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!