Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki úgy érzi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki úgy érzi, hogy kevesebb kényeztetést, törődést kap, mint amennyit igényel?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Melyik csaj nem? Sosem elég.
2022. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Aha, kényeztethetne engem valaki, bárki 28 év alatti.
2022. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Sok ilyen nő van, viszont annál kevesebb amelyik egy anonim fórumnon akar vadidegenek alá ugrani egy kétsoros "majd én kényeztetnélek" privi után 😅
2022. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs senkim.. sokkal kevesebbet.. XD
2022. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez a nőknél örök probléma.
2022. okt. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden nô igényli... Volt olyan exem akinek a a gyengédség volt a problémája .
2022. okt. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem elég fura párkapcsolatom van. sztem már kicsit túlaggódós, túlodafigyelős a párom. sosem hittem volna, hogy lehet ilyet mondani, de az.


mikor reggel öltözöm, gyorsan megnézi a pontos időjárást és konkrétan hajlamos elővenni, hogy mit kéne felvennem. ha mondjuk nem veszek sálat képes behozni a munkahelyemre, hogy otthon hagytam (nem is akartam felvenni)

ha főzök, ott áll fölöttem és igyekszik mindent a kezem alá tenni...stb


megkértem már párszor, hogy ne tegye ezeket, de ő "csak segít".

épp kezdek rajta elgondolkodni, hogy itt bizony nem lesz változás és le kéne lépnem

2023. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es 😁😁😁🤭 semmi sem jó 😁😁😁😅😅😅
2023. febr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel több, mint 10 éve nem ért hozzám egy férfi sem, így igen. Én úgy érzem, nagyon kevés kényeztetést kapok.

Már komolyan elgondolkodtam azon, hogy feltalálok valami szexrobotot

2023. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Hát akkor veled vagy körülötted komoly.problémák lehetnek,nem hiszem el hogyha akarnál nem találnál valakit magadnak.
2023. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!