Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Utálom és szégyellem a melleim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom és szégyellem a melleim...?

Figyelt kérdés
Bővebben arról van szó, hogy szoptatás óta (egyáltalán nem bántam meg, hogy szoptattam) olyanok mint,a leeresztett lufik. Ráadásul nem egyforma méretű a kettő. Ha elfekszem teljesen hanyatt,akkor felülről teljesen lapos vagyok,a melleim pedig "lecsúsznak" oldalra. Tisztára olyan mintha,egy adag bőr lógna oldalra ilyenkor. Ha fürdés közben előre hajolok pl hajat mosni,akkor is csak lógnak. Teljesen formátlanok és semmi tartásuk. Már ott tartok, hogy sötétben szexszelek,de akkor sem veszem le a felsőm. El lehet,ezt fogadni valaha? Tudok rajt javítani? Azt mondják, hogy melltartóban teljesen jó melleim vannak. Viszont anélkül katasztrófálisan undorítóak.

2022. okt. 9. 19:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
kép nélkül nehéz elmondani, hogy valóban van-e velük baj
2022. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Üdv az anyukák klubjában!
2022. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Képet elvi okokból sajnos nem fogok feltölteni. Tudom, hogy így nem lehet könnyű. Ezért elnézést kérek.
2022. okt. 9. 19:25
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Én több anyukával szexeltem, akik teltebbek is voltak.

Azért én nem éreztem ennyire traumatikusnak a helyzetet, pedig nekik is lógott, striás volt.....

Meg van a maga szépsége az anyucis melleknek is.


Viszont ez a sötétben, meg nem veszed le a felsőt dolog....

Hát én tuti nem akarnék így dolgokat, nem tudom a te férjed ezt hogyan látja.

2022. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
16%
Ha kuldesz privatban kepet akkor mondok velemenyt. Egy kulsos mashogy latja mint te.
2022. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Párodnak tetszenek? Zavarja, hogy takargatod?
2022. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond azzal,ne aggódj.
2022. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

A párod hogy viseli, hogy nem láthat meztelenül, hogy takargatod magad előtte?

Tapasztalatból mondom: nem az a kiábrándító, ha egy (illetve 2) mell nem olyan formájú, mint egy görög istennőnek, hanem ha kényszeresen takargatja előlem.

2022. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
Varrasd fel.
2022. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Túlreagálod, biztos jól néznek ki most is. És túl kéne lépni ezen, hogy lógó cici csak csúnya lehet.
2022. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!