Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen nem erre szolgáló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nem erre szolgáló eszközzel fenekeltek már el és melyik volt ezek közül a legfájdalmasabb?

Figyelt kérdés
Villanykábel, valamilyen hosszabb nyelű kefe, nagyobb fakanál vagy ilyesmi. Vagy mi volt az, ami a legjobban hagyott nyomot?

2022. okt. 10. 20:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

A lovaglópálcával hurkás lesz valóban.


Ár/érték arányban ami jó :) :

[link]


Ha nedves felületet ütsz, az is durvább.

2022. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a jó öreg szíjra esküszöm szép csíkos nyomokat hagy és könnyű kezelni élvezet látni a lányt ahogy szenved alatta
2022. okt. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Üvegszálas horgászbot, rattan javítópálca beáztatva, lovaglópálca. A fakanál se egy lightos eszköz, időnként azzal. Is kapok.
2022. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
Csalán, koax kábel, vagy ami a legdurvább volt: készítettem korbácsot szögesdrótból. Ha nem riadsz vissza a vértől, az utóbbi jó ötlet lehet.
2022. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, amikor először lett kedvem eszközzel elfenekelni a (volt) páromat, teljesen spontán jött az ötlet és nem akartam sokat megváratni sem, így ami először a kezembe került egy légycsapó volt :))


Jót kacagtunk rajta. Aztán mondta, hogy következő alkalomra inkább a lovaglópálcáját vegyem el, majd megmutatta, hogy hol találom.

2022. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%

A kábel szamomra a legfajdalmasabb. Rövid ideig, de csípősen fáj. A pálca hasonló, de jobban szeretem a tompább dolgokat, a hatásukat tovább érzem. Fantasztikus, mikor masnap leülök, és érzem a nyomokat.

40f

2022. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
17%
Engem tegnap este az apám nadrágszíjjal. Minden rossz jegyért le kell tolnom a boxert, és rádőlni a fotelre.
2022. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
82%
Feleségem a hajkeféjével szokott elfenekelni. Tökéletes erre a célra és mindig kéznél van. Tud fájni utána amúgy rendesen
2022. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
A fakanálnál szerintem a nyeles vágódeszka jobb. Légycsapó nálunk kb 5 ütés után eltört...
2022. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
Ja a szögesdrót szerintem eszement ötlet, mehetsz vele tetanuszra.
2022. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!