Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlanyos hirdetokhoz szól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyos hirdetokhoz szól a kérdésem? :D

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az ti nem féltek attól h nemi betegséget össze szedtek? Akar tovább adjatok a kuncsaftnak egy oralall ? :D tokszarul fogalmaztam az egészet xd de ha van olyan aki most is hirdet és privatban tudunk beszélni nekem úgy is jó :)

2022. okt. 14. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A profi prostik gumit használnak - orálhoz is. Amelyik meg nem használ "natúrban" csinálja az pont lesz.rja ha átadja a kliensnek, a kuncsaft baja nem az övé. Mégis mit tudna csinálni a kuncsaft ha x hét múlva kiderül hogy az adott k.rvától elkapott valamit? Visszamegy és visszaköveteli a fuvar árát vagy mi?
2022. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Valoszinütlen, hogy itt akarnának veled levelezgetni amikor pénzt kell nekik keresni. Ha tényleg érdekel az álláspontjuk akkor hivd fel öket az általuk megadott számon. Aztán vagy válaszolnak, vagy elzavarnak.
2022. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az adatlapjukról kiderül hogy ki az aki jobban tart tőle.. ha csak gumis franciàt vàllal akkor valószínűleg ìgy van.. Én eddig olyannál jàrtam aki simàt is csinàlt viszont én kértem a gumit, felhúzta és úgy cumizott. Ìgyis tök élvezetes volt meg volt tehetsége :) 28/f
2022. okt. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!