Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Homoszexuálisok/leszbikusok/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok/leszbikusok/ biszexuálisok, akik speciálisan a saját neműket keresték: Ti mikor vállaltátok fel magatokat és kezdtetek online randizni?

Figyelt kérdés
18 éves leszbikus lány vagyok, aki fél, hogy a homofób osztálytársai felismerik valahogy egy randi appon.

2022. okt. 17. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen. Nem érdekelt hogy mi a véleményük
2022. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Találtál párt onnét?
2022. okt. 17. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még csak kalandozgattam, arra jó volt
2022. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idősen mint te. Nem érdekelt senki véleménye
2022. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alapból is bullyingolnak az osztálytársaim, ha ez kiderül, csak rosszabb lesz.
2022. okt. 17. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nekem is hasonló helyzetem volt, mesélek róla ha gondolod
2022. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6, Írj nyugodtan privátot.
2022. okt. 17. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen jöttem rá és kb egy évvel később kezdtem online randizni. Lett így egy rövid párkapcsolatom, de azt leszámítva nincs olyan hú de jó tapasztalatom. Barátaimat kivéve nem coming outoltam mindettől függetlenül

19f bi

2022. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen fogadtam el hogy biszex vagyok, ekkor kezdtem el ismerkedni randi oldalakon.

Már nem érdekelt hogy valaki észre vesz e ilyen oldalakon, majd rájöttem hogy ha ott találkozom (és találkoztam) ismerőssel akkor valószínűleg ugyanaz érdekli mint engem és mivel én is diszkrét vagyok bíztam benne hogy más is az és végül így is lett. Akárkivel akadtam össze ismerkedés szempontjából nem tudódott ki.

Ha egyik osztálytársad rád akad, szerintem a legnagyobb gond az lehetne hogy egymás előtt kínos lenne az egész helyzet de más miatt nem kéne aggódnod.

Ha vannak még kérdéseid szívesen beszélek veled privátban csak írj :)

26f/bi

2022. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!