Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A roma prostik nagy része...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma prostik nagy része miért nem fogad roma kuncsaftokat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ismeri
2022. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Na..ismeri a fajtáját.
2022. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SubMessalina ***** válasza:
81%
És nem akar rokonba futni...
2022. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Hogy szimpátiát váltson ki benned. Egyszerű logikai hadviselés.
2022. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Honnan veszed, honnan vagy ilyen járatos a témában?


Ha egy roma prosti mondta neked, akkor az aérr volt mert azt akartad hallani, hogy nem cigányok spermájába márogatod a pötchöd.


Ugyanolyan mint az egyik gumimániás haverom 100%ra bizonygatta, hogy a prosti akihez ő jár soha senkit nem vállall gumival. Bejelentkeztem a csajhoz, direkt mondtam, hogy csak olyanokat keresek aki gumi nélkül is vállalja, ellenkező esetben tárgytalan a hívásom. A csaj rögtön mondta, hogy persze hogy vállaja. És szétkúrtam, szétélvetem gumi nélkül, de a haver szerint még mindig csak gumival csinálja.

2022. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Állításuk szerint a roma vendégek nagy része tiszteletlen, igénytelen, álandóan alkudozik (vagy az árban, vagy a szolgáltatásban [mi extra, mi van az alapban], vagy az idővel, vagy olyanokra akarja rábeszélni a lányt amit Ő nem vállal [csók, anál, egyebek], ha ezekben nem jár sikerre, fenyegetőző lesz és agresszívvá válhat). Ezt normál - árja - szolgáltatóknál is megteszik, roma prostiknál viszont (mivel tes'vér) hatványozódik a dolog. Nekik sokkal kellemetlenebb helyzeteket eredményez egy-egy roma vendég.

A szerencsétlenség az egészben, hogy az ilyen emberek miatt a kultúráltabb roma srácok szívnak.

2022. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
6, De ezt csak neked mondják, hogy meggyőzzenek: hozzájuk csak prémium vendégek járnak . Mindegyik prosti ezt csinálja, zt mondja amit hallani akarsz. Egy szavukat se kell hinni.
2022. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Amiért ukrán vendégmunkást sem. S bár a romák között is van rendes ember, de akad köztük sok aki sajnos nem az. Ezért inkább nem kockáztatnak.
2022. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az "Egyet fizet, 10-et kap!" szemléletük miatt...
2022. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
de ez a sok csak neked mondja stb. nem így van egy csomó rosszlányos hirdetésnél ki van írva hogy romát nem fogad. eleve úgy hirdet hogy ők nem kellenek. azért mert balhésak kötekedőek és stb. már mint ez volt a tapasztalata az elején, és ezért már alapból ki is írja, hogy fel se hívják. nekem az egyik ezt mondta
2022. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!