Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyaltátok már a párotok fenekét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaltátok már a párotok fenekét?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 21:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
91%
20. Magyarázd már el a sok anál kedvelő kisfiúnak is! :)
2022. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%
látod hogy utálnak :D Dehát kiki a maga bőrén megtapasztalja majd..
2022. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
76%

#20 az egész tested tele van baktériumokkal🤦‍♀️ ha már ennyire kíváncsi vagy a biológia részére, a kézen jóval több mikroorganizmus van, mint az ánuszon. Ezek után akkor nem fogsz kezet fogni soha senkivel?

A másik meg, hogy apokrin mirigyek (feromon kibocsátó mirigyek, a feromon az az "illat", kémiai anyag, amelytől ösztönösen vonzódni kezdesz a másikhoz. Ebből jön az a mondás, hogy "működik a kémia") a végbélnyílás körül is vannak, tehát ha imádod nyalni a párod fenekét (nemtől függetlenül), az a feromonok miatt van részben.

Szóval ha valaki mégegyszer azt mondja, hogy feneket nyalni meg análszexelni nem természetes, azzal közölném, hogy ez nem igaz, sőt maga a természet gondoskodott arról, hogy vonzódjunk ezekhez a dolgokhoz :)

2022. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%
23. Azért az análsuex veszélyesebb sokkal, mint egy kis nyalás. Csak hát sokan ezt sem tudják. És nem kell azzal jönni, hogy nem sérül a záró izom... Mert ha valaki hetente többször is anál szexel, meg ne mondja már senki, hogy nem fog bármennyire is kitágulni az az izom? Főleg ha nem 12 cm-ről van szó, ami 4 cm vastag, hanem nagyobb is...
2022. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
60%

23-as a fekália 1/3 a baktérium konkrétan :) én tanultam biológiát... plussz egy időben nyaltam rendesen a páromat kutya pózban (nem a fenekét) mégis elkaptam valamit amivel kínlódtam fél évig... Nem részletezem. :D

Ti tudjátok ;)

2022. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%
25. Nekem sima szex által is sikerült saját bacilust elkapni, ami elszaporodott a bélben. Képzelheted, több mint egy évig félre voltam kezelve candidaval.
2022. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
50%
#24 minden csak a módtól függ. Ha valaki szárazon, durván kapja, valóban egy idő után inkontinens lesz, vagy hova tovább, egy olyan baleset során akár össze is kell varrni a szétrepedt ánuszt, illetve az aranyeret is súlyosbíthatja. De ha sok felkészítés van előtte, síkosítóval csinálják és a mikrosérülések is megfelelően vannak kezelve, nem leszel pelenkás.
2022. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
76%
egyébként nem.. a végbélnyílásnál nincsenek feromonok :D nemtudom melyik orvosi lapban olvastad. Semmi köze a feromonoknak a végbélhez.. az az emésztőrendszer végső állomása. a nemiszerveknek van köze hozzá.
2022. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

26-os ugye milyen jó volt? képzelem... :( arról nem beszélve ha valami undorító genyóságot összeszedsz.. a pároddal se olyan jó móka összebújni. Legalábbis akiben minimális igényesség megvan.

még1x ti tudjátok.. Számomra (a tapasztaltak után plááne) nettó ostobaság direktbe nyalni a segglyukat. ennyi erővel a wcből is ihatsz.

2022. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
30%
#25 én is tanulok biológiát, és igazad van, én tudom. Ennyiből hozzá se kéne érnem semmihez se, mert attól kéne félnem, hogy valami fertőzést elkapok. Valóban, ha nem mosakszol, nem jársz nőgyógyászhoz és lesz.arod az egészségedet, akkor nem lehet csodálkozni, hogy gombás lett a nyelved. Minden csak ezen múlik, hogy nem úgy viselkedünk, mint az állatok és tisztán tartjuk magunkat :)
2022. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!