Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a meleg kollégámat?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársam meleg, és egyszerűen nem száll le rólam. Elhívott bulizni, amire finoman nemet mondtam, elhívott múzeumba, arra is. Már gyakorlatilag könyörög, hogy legalább egy kávéra hadd hívjon meg, de nem akarok tőle semmit, lévén hetero vagyok. Egyre jobban idegesít.
2022. okt. 27. 13:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igen, ráadásul nem vagyok klasszikus szép férfi. Izmosabb, ténylegesen jó erőnléttel, mellette enyhén hasas. Állítólag viszont nagyon sármos. Azt mondják. :)
2022. okt. 27. 14:54
 22/26 A kérdező kommentje:
20: nem akarok, ennyire egyszerű. Mert amúgy nem is haverkodnék vele, ha hetero lenne sem.
2022. okt. 27. 14:55
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

+ még félre is értheti a közös program elfogadását (melegeknél sajna gyakori)


Bár nem engem kérdeztél :)

2022. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De köszönöm, hogy kiegészítetted.:)
2022. okt. 27. 14:58
 25/26 anonim ***** válasza:
66%

Ismerős szitu. Nekem is volt egy meleg kollégám, aki rámszállt, és nem fogta fel, hogy esélye sincs. Aztán egyszer elkapott, amikor egyedül voltam az öltözőben egy szál semmiben. Se szó, se beszéd, nekiszorított a falnak, és elkezdett nyúlkálni. De aztán magamhoz tértem, és azóta nem tud az orrán rendesen levegőt venni. :)

Nem bíztatlak ilyesmire, én is csak védekeztem, de ezután békén hagyott. :)

2022. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Huh, szerencsére nem kell a munkahelyen zuhanyozni. Tuti oda is utánam jönne.
2022. okt. 27. 15:29
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!