Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van aki meztelenül, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki meztelenül, vagy részben meztelenül szokott lenni a családja előtt?

Figyelt kérdés

Ez mennyire természetes dolog?

Ki miért csinálja?

Többi családtag is szokta csinálni?


22/l



2022. okt. 30. 21:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

De miért is kellene, meztelenkedni cdaládtagok előtt?

Esetleg barátnő előtt, de család?

2022. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Általában egyetlen tangaban megyek a szobámból a fürdőbe, szóval már mindenki látott úgy.

A családban.

2022. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Tesómmal nem gond egymás közt.
2023. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
nalunk a csaladban teljesen normalis, nyaron amikor a nyaralo kerteshazban vagyunk, mindenki fehernemube vagy meztelenul van a hazban es a kertben. en legtobbszor egy tangaban es egy lenge topban szoktam lenni, a fiu tesom es anyam szoktak egyutt napozni a kertben full meztelenul, nem csinalnak belole nagy ugyet. szerintem teljesen termeszetes csaladon belul, a meztelenseg nem egyenlo a szexualitassal.
2023. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 mooti ***** válasza:
100%
Mi az esti fürdés után mindig meztelenek vagyunk. Én sokszor napközben is. Napozni pl csak textil mentesen szeretek.
2023. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen alap :) legtöbbször csak egy tanga bugyiban vagyok otthon de van mikor simán le dobom azt is

24/L

2023. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 mooti ***** válasza:
100%

Aki tangabugyibam van az mutat szexualitást. A meztelenség nem az, hanem teljes lelki és testi szabadságot tükröz. Sajnos sokan összekeverik a kettőt.

Csak figyeljük meg, hogy a naturista felfogású emberek sokkal kiegyensúlyozottabbak és elfogadóbbak.

2023. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hülyeség hogy ha valaki tangába van az egyből sexualitást mutat.. ennyi erővel pasiknak meg aki bokszerba?
2023. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat vagyok meztelen,család előtt nem zavar
2023. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 mooti ***** válasza:
31%

Hölgyeknek bugyi, férfiaknak boxer nem. Tanga mindkét nemnél arra utal.

Mire jó amugy?

Ja igen, ketté választja a …

2023. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!