Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hány évesen kezditek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen kezditek kellemetlenül érezni magatokat félmeztelenül?

Figyelt kérdés

Gondolom (kis)gyerekként otthon, család előtt, közeli rokoni vagy olyan közeli baráti körben nem kell pólóban lennetek hogy a nem létező melleitek takarva legyenek mondjuk nyáron 35 fokban.


Mikor jön el az a pont, amikor már igen és kellemetlen számotokra ha nincs rajtatok felül semmi? Ahogy elkezd nőni a melletek, ezzel együtt rögtön kellemetlenné is válik ha más is láthatja? Vagy ez csak később alakul ki, mikor már nagyobb?


Vagy nem is belülről jön hanem "rátok van szólva" hogy most már nem vagytok gyerekek, vegyetek fel pólót/topot legalább, még azelőtt hogy ti egyáltalán kellemetlenül kezdenétek érezni magatokat félmeztelenül mások jelenlétében?



2022. nov. 1. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Normális családban felnőttként sem érzi magát kellemetlenül az ember meztelenül.
2022. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt az, hogy póló nélkül lettem volna. Nyáron a strandon is képesek voltak a szüleim rám adni egy fürdőruhát, mikor kicsi voltam. Amikor meg elkezdett nőni a mellem, akkor meg pláne nem voltam póló nélkül. Amikor már zavart, hogy át üt a pólón, akkor szóltam anyukámnak és vettünk toppot, amikor meg már nagyobb lett melltartót.
2022. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

A nővérem, húgom, vagy anyum előtt lazán meztelenkedek most is.

Szerintem látod, mikor a környezet már elvárja, hogy felöltözz. Ez család és környezet függő is, hogy pontosan mikor jön el. Nekem 12 évesen már b kosaras cicim volt. Valahol alsóban kezdtem el fürdőruha felsőt húzni és csak valahol 6.- 7. körül toppot húzni a póló alá, azt már konkrétan emlékszem, hogy külső nyomásra. Mostmár utcán, vagy társaságban pucérnak is érzem magam melltartó nélkül. Hiába van rajtam póló.

2022. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
#2 vagyok. Azt kifelejtettem, hogy a család előtt sose volt tabu a meztelenség mai napig sem feszengünk egymás előtt, de nyilván nem mutogatjuk magunkat. Toppot már 9 évesen hordtam, rendes melltartót 12 évesen.
2022. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
3 a b az mekkora? hogy képzeljem el?
2022. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

ma 19:02


Közöd?

Foglalkozz a te dolgoddal!

2022. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
5 ös te ne képzelj el semmit mert par normalis pasi kiüti a szemed!
2022. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Úgy ovódás koromban...
2022. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is óvodás koromban jött el az a pont.
2022. nov. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem általában a szülők előbb vesznek melltartót (vagy valani hasonlót), minthogy ez bekövetkezzen.


Nálam más a helyzet. Én továbbra sem vagyok szégyenlős, mivel továbbra is csak nem létező melleim vannak.

22/L

2022. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!