Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztése után,ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése után,ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18éves lány vagyok barátom tegnap vette el a szüzességem,eléggé benedvesedtem így 1ujjal előtte megtudott ujjazni. Viszont utánna véreztem mikor átszakadt a szűzhártyám egy kicsit pár csepp a takarón és a gumi is de aztán mire mentem zuhanyozni elmúlt. (1óra hosszába telt mire sikerült elvennie ) Ma reggel le akartunk feküdni de hagytuk mert az elejèn fájt . Szerintetek ez mitől van?
2022. nov. 10. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normális, ne aggódj! Még fájni is fog egy ideig! Néhány napig tart.n A behatolás okozta fájdalom érzés el fog múl, minél többet lesz igénybe véve a hüvelyed!
2022. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalom ilyen. Utána jobb lesz, ne aggódj.
2022. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Be kell járódnia. Majd elmúlik. De ha harmadik negyedik alkalommal is gond van, vagy esetleg más panaszok jelentkeznek mihamarabb orvoshoz kell menni



Gondolom nem voltál nőgyógyásznál még szüzen. Érdemes lett volna...

2022. nov. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szuzhartya atszakitasa után kabe két hét kihagyast kell alkalmazni a behatolassal.Annyi ido kell ahhoz,hogy a keletkezett seb begyogyuljon.Utana már nem fog fájni meg a legvastagabb és leghosszabb penisz sem.
2022. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!