Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hanyatt fekve miért kisebb/gye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyatt fekve miért kisebb/gyengébb az erekcióm, mint mondjuk állva, vagy térdelve?

Figyelt kérdés

Kizárólag az "eldurranás" előtt pillanatokban produkálja ugyanazt a formát, mint alapesetben, más pozíciókban. Tehát: amikor hanyatt fekvésből felállok, azonnal beton a pajtás, és ugyanígy vice versa.


Nálatok is így van? Miért lehet ez?


Azért nem akkora a lompos, hogy vérellátásban annyit számítana, pl. a gravitáció miatt.



2022. nov. 23. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vettem észre ilyesmit, kikellene vizsgáltatnod
2022. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok szakember, de szerintem ha valóban szervi oka lenne, kisebb hiányosságokat más pozíciókban is tapasztalnál

inkább arra tippelek, hogy egyszerűen csak kényelmetlen valamiért, pl. nem tudod magad úgy elengedni, na meg azóta már jól rá is paráztál a háton fekvő pózra, így aztán persze hogy nem áll úgy, mint a többi pózban

2022. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod nem szervi oka van inkább pszichés. Többek között pont te magad stresszeled magad ezzel hogy figyelgeted és elindít egy negatív önbeteljesítő stresszspirált. Dugj inkább ne figyelgesd - a partneredre figyelj inkább.
2022. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pszichés lehet, vagy egyéb valami hasonló


De nem zárható ki keringési nehézség sem, vagy ilyesmi, mivel háton fekve fenn van a micsodád, míg állva-térdelve lenn.

2022. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert lefele könnyebben kijön a vér belőle.
2022. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden ferfie így viselkedik.Hanyat fekve pihen a tested és a szíved is gyengébben dolgozik.Ezert lehet gyengébb a merevedesed is.
2022. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!