Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell egy prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy prostihoz rosszlányokról bejelentkezni és ha ott vagyok nála hogyan kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
Negatív válaszokat nem kérek!

2022. nov. 30. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel telefonon először. Utána minden megy magától
2022. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szia XY vagyok, és ...oldalon olvastam a hirdetésed, érdeklődni szeretnék hogy mit és milyen feltételekkel árakon vállalsz." Megbeszélitek a talit, odamész, és utána sok ismeretlenes az egyenlet, mert előfordulhat hogy nem tetszik. Nem tudom van-e amúgy szexuális tapasztalatod de ha már ott vagy akkor hozd ki a helyzetből amit lehet, semmi-semmi értékeset ne vigyél magaddal, ha pl harmincat beszéltek meg akkor közel annyit vigyél magaddal mert gyakori játék hogy "jaj nem tudok visszaadni" bankkártyát, értéket ne nagyon vigyél magaddal, az ördög sosem alszik. Lehet hogy feszült leszel, ha szerencséd van akkor igyekszik ellazítani a csaj, ne Kaszanováskodj, törődj a magad élvezetével, aztán utána majd ha otthon leszel kiértékeled magadban a dolgokat.
2022. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bill ***** válasza:
100%
A 2 szerintem mindent elmondott, és igaza van.
2022. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Perfect leírta a #2-es, pár dolgot tennék csak hozzá:

- az értékeid ne hagyd szem előtt (vidd be a tusolóba);

- ne késs, mert a te idődből fog menni;

- legyél normális (a k.rva is ember).

2022. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3,4, köszi a reakciót, nem akartam előadni a "nagymenőt" csak segíteni szerettem volna... A kérdezőt nem akarom lebeszélni a prostizásról de vigyázz mert én tapasztalatból tudom rákap az ember és ha kifogsz egy intelligens csajt az ujjai köré csavar.
2022. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5, hogyan csavar az ujjai köré? Elhiteti, hogy másképp érdekled, mint a többi kuncsaft?
2022. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6, 5 vagyok :) Igen, nekem nem magyarországi tapasztalatom van és akkor mikor ezt a csajt megismertem ment tönkre egy kapcsolatom, először csak szexet akartam tőle de nagyon normális is volt értelmes is mert"máskor" egyetemre járt és légiutaskísérő is volt, én eredetileg úgy terveztem másfél havonta találkozzunk de volt hogy csak úgy írt hogy esetleg ráérek-e (van-e pénzem) lefordítva, és már volt hogy kéthetente találkoztunk, egyszer hímezett-hámozott de benne volt hogy esetleg még randizhatunk is. Ezt is kimentette hogy azért gondoljam végig de ha nem figyeltem volna akkor nagyon póruljárhattam volna mert ő többet nem akart.. Más csajjal nem jártam így mert hamar észrevettem a szándékát és akkor én is stabilabb voltam. Nem haragszom én erre akit említek hiszen nem gondolom hogy rossz volt a társaságomban neki de azért a biztos anyagi felülírt sok-sok dolgot.
2022. dec. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm. értem. Hát igen, a szép nőkkel vigyázni kell, ha okosak is mellé 😂
2022. dec. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!