Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az extrém szexuális perverzió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extrém szexuális perverzió mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon tág fogalom.
2022. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

mitől lesz egészségtelen valami?

ha te így vagy boldog, másoknak pedig nem ártasz, akkor semennyire.

2022. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem az.
2022. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A Las Vegas-i lövöldözésről töltött fel valaki egy videót, amiben egy nőt próbálnak újraéleszteni, de láthatóan már nem élt, vér folyt a szájából is, akkor azon fantáziáltam, hogy megcsókolom. Nemrég egy lányról találtam képet, akit a barátja ölt meg, és szintén ugyanez fogott el. Ilyen dolgok izgatnak fel nagyon, ártani nem ártanék senkinek, de nem gondolom hogy túl egészséges lenne ez.
2022. dec. 5. 13:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nézed az ID Extrát,akkor láthatod, hogy sokan így kezdik.
2022. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nézem. Egy ideig elnyomtam a dolgot, most így sok év után megint rátévedtem gore oldalra, és újra előjött.
2022. dec. 5. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy szakembert,ez nem normális dolog
2022. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a szexualitás a gond, hanem, hogy a fejedben a halottakhoz ilyen fajta vonzódás társul.

Engem is izgatnak elég extrém, perverz dolgok ami sokaknak beteges, de ez nekem is beteges. Nem nézlek le miatt, vagy ítéllek el emiatt, viszont más olyan dolgokra vágyni amiket közös beleegyezéssel meg lehet élni és más az amire te vágysz...

2022. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
A sok kitágult segglyuk szerinted miért van....
2022. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Hmm, ez érdekesen hangzik ;D
2022. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!