Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire szexi ez a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szexi ez a csaj?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 5. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is csaj vagyok, tudom milyen, mikor nincs időd edzeni, szóval nem ítélkezem, de kb nulla izomzata van. Rossz ránézni szegény lányra, valamit mégiscsak mozognia kéne, amíg fiatal és félmeztelen képeket tölt fel instára.

Bár azt vettem észre, hogy női szemmel teljesen más lányokat látok szépnek, mint akikre a férfiak ráindulnak, de ő 5/10. Kris Collins pl szerintem egy szép nő, sportos, jófej, igényes, ápolt. Látszik, hogy ad magára.

De hát ízlések, meg aztán férfi témában mégiscsak okosabb vagyok.

2022. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fejre nem jön be, de a teste kapna.
2022. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan sovány,hogy a peniszem nyomna a saját hasamat,ahogy bele tolnam!
2022. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!