Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire szeretitek a lány melleit kényeztetni?

Figyelt kérdés

A legtöbben szinte csak az előjátéknál foglalkoznak ezzel a számomra érzékeny testrésszel.

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyit foglalkozik az itt jelenlévőkből a cicikkel, ha tudja, hogy a lány nagyon érzékeny erre.



2022. dec. 9. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Csak előjátéknál foglalkozom a mellekkel
Akár aktus közben is
Kevésbé foglalkozom velük
Inkább popsi párti vagyok
Majd megveszek a cicikért
A mell méretétől függően (értsd: nagyobbal többet, kisebbel kevesebbet)
Egyéb, kifejtem válasz formájában
44 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig szoktam szex közben kényeztetni a barátnőm melleit. Nagy mellei vannak így bármelyik szex pózban elérem őket.
2022. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Még csak hozzá se értem eddig.

Szűz F

2022. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Kukit szeretek kényeztetni csak.
2022. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgató a mellek kényeztetése nekem is és a páromnak is erogén zónája. Ő a finom kényeztetésre izgul, míg én csinálnám erősebben is, így vissza kell fognom magam, hogy jó legyen neki.
2022. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nagyon, akár nyalás közben is kézzel vagy az egészet megelőzően szájjal, de ez csak akkor működik, ha az adott nő is szereti. Ez megint egy olyan dolog, hogy az adott lánynak kell szeretnie... ha ő nem szereti akkor én nem csinálom neki, hiaba szeretném.
2022. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szex előtt is, közben is, utána is.

De nem csak szex körül, hanem amúgy is néha nap közben rá kapok.

2022. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előtte-közben-utána, a nőknek nem csak egy erogén zónája van, aki figyel a partnerére az felfedezi hogy ott is érzékeny és foglalkozik mindennel is.
2022. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton szeretek a nők melleivel játszadozni, akkor is ha nincs szex.

De volt pár nővel dolgom, akik már az ismerkedéskor mondták, hogy ha lehet, akkor ne túl gyakran "cicizzek", mert érzékeny a mellbimbójuk, és mindegy milyen lágyan csinálom, utána napokig fáj. Szóval a kevés alaklom nem miattam maradt ki.

De akik viszont igényelté, azok spontán is "leszoptattak" gyakran. Szóval nőfüggő.

2022. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek az ikrekkel foglalkozni és nem csak szex közben de ez cici fűggő is!
2022. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Én még nem fogtam melleket, de szeretnék. Nem tudom milyen érzés, de ha egyszer lesz ilyen remélem örömet tudok vele okozni majd egy nőnek.

22/F

2022. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!