Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek, ha megdugnátok egy passzív meleg pasit felcsatolhatóssal, akkor elélvezne tőle?

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Valószínű igen
2022. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen meleg. Miért is akarna egy meleg pasi nővel lenni? Az onnantól biszex. Nem értem mi ez a sok meleg pasi + nő kérdés.
2022. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
volt ilyen partnerem, mindig összespriccelte magát és engem is a végén
2022. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg férfi nem akar nővel semmilyen formában szexelni.
2022. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor menne ez ha nem látná a csajt, nem hallaná, és azt hinné hogy egy fiú b*ssza meg. De szerintem hamar feltűnne neki így is hogy valami nem okés


Nagyon maximum kikényszerített orgazmust tudna egy nő okozni egy meleg pasinak, de azt egyáltalán nem élvezné

2022. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Ha sikerül a prosztatát eltalálni, akkor gyakorlatilag önkéntelenül üríteni fog. De ha nem, akkor magától nem fog elélvezni és ejakulálni, hanem rá kell segíteni kézzel. Vagy saját magának, vagy előre hajolva neked.


Én 1,5 évet éltem egy pasival, de ez már egy másik sztori....


33N

2022. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!