Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek nagyon nehezen sikerült az első szex?

Figyelt kérdés
Kíméljetek légyszi a negatív kommentektől, mert a problémám elég kínos, de régóta tartó:( van itt olyan lány, akinek nehezen ment az első? Már egy éve van barátom, minden, amire gondolni lehetne hogy nem sikerül miatta, pl nem vagyok rendesen felizgatva, ellazulva stb stb, kilőve, mert minden a legnagyobb rendben mindaddig, amíg be kéne rakni… ott azt mondja, hogy iszonyú szűk, rendes én is látom ahogy próbálja, de nem csúszik be.. sikosító se oldja meg a problémát.. voltam ezzel nőgyógyásznál, túl sok mindent nem tudott mondani csak hogy lehet alkati + adott lidocainos krémet, de egyelőre úgy nem próbáltuk, csak végső megoldásnak szeretném, illetve említette hogy lehet vastag a szűzhártyám ès be kell metszeni. A kérdésem nem arra irányul, hogy milyen trükköket tudtok, hanem hogy konkrétan ilyen szituáció volt e már valakinek:( mert már ott tartok, h valami nagyon nem okés velem, de a doki szerint nincs gond.. Egy ujjal is érzem már a feszítő csípő érzést, ellazítok egyébként mert bemegy az ujja, de más nem… ha volt valakinek ilyen, hogy oldódott meg? Köszi :)))

2022. dec. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Küldhetem privátban a választ? (Rég nem vagyok lány, de kb. ugyanezt éltem meg az elsőnél...)
2022. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megköszönném:)
2022. dec. 12. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha a doki azt mondta,hogy nincs semmi gond, akkor vetesd el a szüzességed egy nagy,kemény peniszu férfival!
2022. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már régóta a legnagyobb tampont használtan, szóval azt hittem, hogy nem lesz gond a behatolással. Ennek ellenére síkosítóval is nagyon fájt elsőre, abba is hagytam a dolgot. (vibrátor volt, nem pasi) Másodjára sikerült, de egyáltalán nem volt élvezetes, sokkal jobbra számítottam. Persze egy hús vér pasi biztos jobban beindított volna, de így is elég nedves voltam, mert maszturbáltam előtte. Nem is tudom milyen fájdalmas lehet annak, akinek pl a mini tampon is alig megy fel.
2023. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!