Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szüzességüket későn (20+)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzességüket későn (20+) elvesztő srácok, már akkor is borotváltátok a fanszőrt, amikor még szüzek voltatok?

Figyelt kérdés
Hány éves korod óta borotválod?

2022. dec. 17. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Sohasem borotváltam.

37/F

2022. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz
2022. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Előtte nem borotváltam ,amikor lett csajom utàna igen mert erre volt igénye. De találkoztam azóta olyan csajjal akinek az jön be ha szőrösebb
2022. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Igen.

Szőrösödés óta borotválom, nem tetszik a szőr. Amióta van párom, gyantázom.

2022. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Mi a baj az első válasszal?

Korrekt, a kérdésre releváns.

Attól, hogy te nem értesz vele egyet, vagy neked nem tetszik, még korrekt, és nem kéne lepontozni, mert indokolatlan.

Nem mindenki szőrtelenít, pl. én sem.

F.

2022. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam egyébként. :)
2022. dec. 17. 22:55
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, akkor egyértelmű, hogy neked nem inged az 5, hozzászólás, ne vedd magadra!

Én ismerőseim körében sem divat a csupaszkodás.

Tiniként lehet az még, de amikor már gyereke van az embernek, akkor már illik nem beállni a gyerek mellé csupasz pöccsel.

2022. dec. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nehezen tudom elképzelni egyelőre, hogy használjam valamikor, ezért most sem. 30/F
2022. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Itt csak azt pontozzàk le aki azt irja h nem borotválja vagy volt h nem borotvàlta.. :D
2022. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Én nem borotválom csak rövidre trimmelem 0-s géppel.

De egy valamit a szőrrel kapcsolatban sok ember nem fog megérteni, hogy attól hogy valaki borotválja attól nem lesz kisfiús stb.

Pl 28 éves férfiként alaposan borotválkozom az arcomon és trimmelem 0-sra lent mégis a tizenévesek jónapotoznak meg viszlátoznak stb úgyhogy abszolúte nem a fanszőr határolja el a kisfiúkat a nagyfiúktól

2022. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!