Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki alapból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki alapból szereti az egy nő több pasis szexet, vagy ez mindig kapcsolatban alakul ki?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
nalunk kapcsolatban jott elo baratnommel, de ott is egy sracot akart hosszutavra, akit rendesen megismer, nem akart minden hetvegen uj pasit idehivni. persze lehet van akit pont az izgat hogy azt se tudja kik dugjak :)
2022. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Én ilyen fiatalabb párt keresek idősebb domináns férfiként. Hetero vagyok. És valóban független.
2022. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinél így, kinél úgy. A vágy, a kíváncsiság, az affinitás csírái alapból megvannak. Az tér el egyénenként ki mikor lép a tettek útjára, mer megnyílni és a láthatatlan "külső elvárások" helyett vállalni a saját vágyait, saját magát. Van akinél ez egy kapcsolatban történik, van akinél kapcsolaton kívül.

Hozzáteszem gyorsan NEM mindenkinél! Ízlés, egyéni preferencia kérdése. Aki nem szeretné, nem nyitott rá ott soha ne erőltesd!!!

2022. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is szerettem és az élet úgy hozta,hogy már húsz éve 3-asban is élünk. 60-as nő vagyok.
2022. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Amikor én megismertem a párom, már az elején elmondtam neki, hogy van egy baráti társaságom, /6- fő/, akik rendszeresen havi 3-4 alkalommal megcumiztatnak. Semmi más, mert csak ez izgat.

Csak úgy induljunk neki a kapcsolatnak, ha ezt a különleges hobbymat eltudja fogadni. Szerencsére elfogadta, és ő is beszál hetediknek.

40N.

2022. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban jött elő nálam ez a vágy. Ő az első párom és a férjem is már. Időszakosan szoktunk többesezni.

(Nem veszünk be idegeneket. Megszokott társaságunk van)

2022. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!