Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Stripchat nevű webkamera...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stripchat nevű webkamera modellkedéses oldalról mi a tapasztalatotok, mint modell?

Figyelt kérdés
Szeretnék nekivágni, de nem tudom mennyire megbízható. Van olyan itt, aki csinálja? Mi a véleményetek?

#Stripchat #Stream modell
2022. dec. 19. 01:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De igen, meg van szabva hogy mettől meddig mit kell csinálni. De van aki képtelen betartani vagy csak bénázik. Fekszik közben mint egy darab fa, látszik a fején hogy unja az egészet, szóval az egész produkció inkább kínos mint szexi.
2023. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A casting videódban pontosan mit vártak el tőled, mit kellett felvenned?
2023. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt kérték hogy csináljak úgy mintha már élesben menne.
2023. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát, ez így nem túl konkrét. :D Nekem pl van olyan vendégem is, aki annyit kér "élesben" hogy szűk fekete felsőben zoomoljak a dekoltázsomra, és beszéljek neki arról, hogy mennyi pénzt töltsön fel a chatre, de kizártnak tartom, hogy ezzel megelégednének. :D
2023. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalakon ilyen csillagokkal lehet megadni hogy mit tartalmaz a műsor. 1 csillagnál csak táncikálsz meztelenül, 5 csillagnál meg normális keretek között fétis dolgokat is lehet kérni. Ha te eldöntötted hogy 4 csillag a max amit bevállalsz, akkor az abban szereplő dolgokat kell csinálni a próbafelvételen. Ha később mégis akarsz 5-öst csinálni, annak nincs akadálya tudtommal, de pl ha hármassal kezdesz, nem ugorhatsz egyből kettőt fel, pár sikeres 4-esnek kell lennie közte, de ezt nem tudom pontosan mert én ilyet nem csináltam, 5-össel kezdtem eleve.



Van amúgy valami célja annak hogy itt faggatsz? Olyan belsős dolgokat osztok meg itt hogy ha rájönnek hogy ki vagyok akkor repülhetek lassan. Ha ki akarod próbálni az oldalt akkor adok kontaktot szívesen, veszíteni nem tudsz vele mert ha nem jön be akkor ott hagyod. Mint kiderült tegnap úgysincs már beajánlói bónuszom, viszont meghívni tudok még csak nem kapok utána semmit.

2023. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy ezek ekkora titkok, nem értem, miért probléma, ha beszélsz róla.

Mint mondtam, webcamos vagyok, és természetesen érdekelnek új oldalak, ahol jól lehet keresni. Viszont elég bizalmatlan is vagyok, ha valamit ennyi titok leng körbe, ezért a kérdések.

Ha van kedved még beszélgetni és kellemetlen itt, írhatsz privátot.

2023. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Henriette Nagy válasza:

érdekes beszélgetés ...

én 6 éve vagyok webcam modell chaturbaten és nagyon szeretm csinálni de egyre több modell van és egyre kevesebb a pénz...

szeretnék végre váltani...

valaki tudna segiteni?

kerestem goggleben a partygirlst is de nem találtam semmit, lehet én vagyok béna :(


Köszönöm előre is!

2023. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!