Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek van fenekelős élménye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van fenekelős élménye?

Figyelt kérdés
Szeretek fenekelni de sajnos eddig olyan partnereim voltak akik nem annyira bírták az erős fenekelést. Kinek mi a maximum ezen a téren? Ki szereti a durva fájdalmas büntetö fenekelést?

2022. dec. 20. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem:) de nem birom:/
2022. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt részem rendes fenekelésben.

Kaptam kézzel, lovagló pálcával és fakanállal. Következő napokban kb egy ujjnyi lila foltom lett, de nagyon élveztem pláne mivel megérdemeltem.


Partnert tényleg nehéz találni hozzá, mivel igen kevés aki ért hozzá, és nem ész nélkül ver agyon.

2022. dec. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1#

Ezért van a menekülőszó.

2022. dec. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de csak bizonyos határokig. Amég nem esik át a ló túlsó oldalára és az élvezet a cél, nem a fájdalom.
2022. dec. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Van egy ismerős nő, aki nagyon bírja. Bármivel lehet adni neki

Kipróbáltam már egyszer-kétszer.

2022. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem. Szeretem érezni, hogy fáj, és szeretem próbálgatni a határaimat.

A legtöbb lány ezt nem bírja, nehéz rá embert találni. De volt már olyan barátom, aki nem merte.

2022. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Szeretem kapni, pálcával vagy fakanállal, jó erősen, leszíjazva. Nagyon fáj, az elején nagyon szenvedek, de aztán ahogy zsibbad, úgy válik kellemessé. A végén katarzis-szerű érzéssel, kissé eufórikus hangulatban szállok le az alkalmi deresről. Pár óra múlva elmúlik a zsibbadás, ekkor nagyon szenvedek egy-két napig. Ekkor fogadom meg mindig, hogy soha többé. Aztán pár hét múlva már emelem a telefont a következő gyógykezeléshez.
2022. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Én is nagyon szeretem. Ha van rá jelentkező, beszéljük meg, szeretem az ilyen kalandokat.

De csak nő/lány által, vagy jelenlétében vállalom, mert az az eufória része nálam - férfi vagyok.

2022. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Adni és kapni is szeretem. A fokozatosság fontos, kisebb ütésekkel kezdve végül egész jól el lehet veszni a játékban, utána meg jöhet a borzongató jutalom, a 2-3 napos folyamatos emlékezés, mikor le akarok ülni.

Lehet kombinálni, pl szemet bekötve, vagy kikötözve, mások pl a barátnők előtt vagy a szabadban, minden módja nagyon tetszik.

39f

2022. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Férfiként szeretem deresre húzatni magam hölgy ismerőseimmel. És szeretem ha teljes erőből ütik a fenekem. Mindketten nagyon beindulunk tőle. Közvetlenül utána olyan intenzív tud lenni az orgazmus, hogy én üvöltve ő meg sikítva élvez el.

Volt olyan lány, aki olyan erősen ütött, hogy kb. a hatodik ütésnél használtam a menekülőszót. Viszont ő izgatott fel legjobban.

Meg volt olyan is, aki közepes erősségű ütésekkel kezdte, majd váratlanul teljes erőből vágott a fenekemre a hüvelykujjnyi vastag bottal. Úgy begerjedtem tőle, hogy felpattantam a deresről (mivel ekkor nem voltam leszíjazva) és üvöltözve a lányra ugorva a földre tepertem. Nem haragudott érte, mert számított az ilyen reakciómra.

A sorkatonaságnál is divat volt a fenekelés. A többiek kiválasztottak valakit, többen lefogták, majd egy paddlénak alkalmas deszkadarabbal hosszú percekig jó erősen és szaporán verték a fenekét. Hallottam, hogy a hátam mögött azt suttogták, hogy egyszer engem is nagyon el kéne fenekelni, mert folyton a lányokon és az orgazmuson jár az eszem. Egyik nap aztán váratlanul többen lefogtak, és hosszú percekig szaporán verték a fenekem egy lécdarabbal, ráadásul jó erősen. Folyamatosan tele torokból üvöltöttem. Majd mikor abbahagyták, kiterülve feküdtem az ágyon, moccanni sem bírtam. A többiek meg szinte irigykedve gyönyörködtek az eredményben, miszerint akkora szexuális ingerlést kaptam, hogy üvöltöztem tőle és úgy kielégültem, hogy moccanni sem tudok utána.

Nemsokára megint hívom egyik hölgy ismerősömet, hogy húzzon deresre. És persze ő is kérni szokta hogy fenekeljem el. Ő is nagyon szereti, ha erőseket kap.

Ja és diák koromban voltak olyan lány ismerőseim, akik nagyon élvezték ha erőseket kapnak a fenekükre. Az egyik deresre húzatta magát, azt kérte, hogy egy kb. hüvelykujjnyi vastag és kb. 120-150 centis bottal teljes erőből 25-öt húzzak a fenekére. Az azt megelőző próbaütések után belementem. Egy sötétkék melegítő volt rajt, bugyi nélkül. Nem húztam le neki, azon keresztül kapta. A reakciói alapján nagyon élvezte, sőt közben azt mondogatta hogy "erősebben!". Mikor megvolt a 25, úgy felizgultam én is, hogy morogva a fenekébe haraptam. Ráadásul ez a lány észbontóan szexi is volt. Bár mindegyik az volt, aki szerette ha fenekelem.

2022. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!