Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlányok között nagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok között nagy a konkurencia BP-n?

Figyelt kérdés
A legtöbb hírdetô pestre koncentrálódik, ezért gondoltam hogy nagyobb a verseny a kuncsaftokért, így a színvonal is magasabb.

2022. dec. 23. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Francot. az ár magasabb, abban licitálják túl egymást.
2022. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha komoly a kérdésed megsúgom kihez jártam. Semmi nincs ingyen! Vannak bizony olyanok itt, pesten, akik igen. Fullos
2022. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1, az nekem is feltûnt hogy az árak jócskán megnôttek az utóbbi évekven
2022. dec. 23. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miért több itt a prosti? Mert több a kuncsaft is! Belföldi (Közép-Mo-n lakik a lakosság 30%-a) is és hozzá abból az évi 2-3 millió turistából aki idelátogat. Ha éles verseny lenne azt a piacgazdaság szabályai szerint abból lehet észrevenni hogy elkezdik csökkenteni az árakat - márpedig nem ez a helyzet.
2022. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Az ősi mesterségben nincs konkurencia.
2022. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván több rl van Budapesten, hiszen egy majdnem kétmilliós városra is alapból több jut, mint mondjuk egy 70-80ezres városra.
2022. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!