Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párok, akik bevettek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik bevettek egy másik lányt harmadiknak, ott hogy viselkedtek az új lánnyal?

Figyelt kérdés

Tehát egy egy férfi és egy nő bevesz egy új lányt a szexbe,ott nem jelenik meg a féltékenység?

Mivel úgy korrekt a szex, ha az idegen lány is el tud élvezni, ő is igényli hogy "megfarkalják". Ebben az esetben a barátnő nem féltékeny, hogy a pasija az új lánnyal is törődik? Vagy nem számít az, hogy az új lány is normalisan meg legyen dugva ?



2022. dec. 29. 13:17
A kérdező szavazást indított:
3.fél is ki van elégítve ugyanúgy
Nincsen
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk éppen az volt a játék lényege, hogy a másik lány legyen nálam dominánsabb szóval ő jobban is használta a páromat mint én, de ez izgató volt nekem. N
2022. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Egy hármas nagyon érzékeny dolog, és ha nem kellő tudatossággal vagy elhatározottsággal csinálják, akkor könnyen sértődés a vége.

Például, ha egy lány nem igazán akarja, csak rá lett beszélve, ráadásul úgy is érzi, hogy ő csak asszisztál ahhoz, hogy a barátja mással szexxel, akkor elég könnyen úgy érezheti, hogy ez neki sértő.

Visszatérve az eredeti kérdésre, ha mindhárom fél tényleg akarja a hármast, és lefektetik a szabályokat, hogy mit szeretnének ettől az egésztől és ezt mindenki tiszteletben tartja, akkor nincs gond belőle és mindenki megkapja az áhított kielégülést.

2022. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Olvasni a komentekt is undorító az egész.

F.

2022. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Én se értem mi a jó a hármasozásban, pont a fenti dolgok miatt. Könnyen rá mehet a kapcsolat, már amennyire egész egy olyan kapcsolat amibe kell egy harmadik fél a boldogsághoz...
2022. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem csak olyan hármasozás van, ahol egy pár vesz be egy harmadik lányt. Én pl két alkalommal vettem részt ilyenben, és mindkét esetben a két lány vett be engem harmadiknak.

Most már feleségem van, és ha ilyen dolgot terveznénk, akkor kizártnak tartom, hogy én megdugjam a beszálló hölgyet. Csak olyat tudnék elképzelni, hogy a harmadik erősen bi, vagy leszbi, és mindketten a feleségemmel foglalkozunk, és mindkettőnket a feleségem elégítene ki.

2022. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

5.

Hát te is aztán egy “hasznos” ember lehetsz.

Már megbocsáss.

2022. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

#6

Mire gondolsz? Adót fizetek, tartozásaim nincsenek, dolgozom, nem bántok senkit, nem hazudozok a feleségemnek, amit itt leírtam előzőleg, azt nyilván vele is lekommunikáltam. Nyílván mindenki erkölcsi mércéjének nem felelek meg, de haszontalannak semmiképpen sem mondanám magam.

2022. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

1/ Mivel te nő vagy ugye , kérdezni szeretném , hogy hogyan alakult ki nálatok ez az egész , hogyan kezdődött , kinek voltak ilyen igényei és ki vetette fel , kinek hogy mi lenne ha stb - stb ?


Mert nekem olyan nehéz elképzelnem , hogy valóban léteznek olyan nők is , akik simán be vállalnak egy kapcsolatban ilyesmit is .

De ha ez valóban úgy igaz , ahogyan leírtad , akkor minden tiszteletem a tiéd .

2022. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Hasonló kategóriában van egy kedvenc videóm.

Egy pár bevesz harmadiknak egy nőt.

A 3ik fél az ágyhoz van kötözve, a szeme is be van kötve. A férfi orálisan és kézzel izgatja a nőt, miközben ő pedig a pár női tagját nyalja.

Hasonlót el tudnék képzelni.

2023. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7!

Amit felsoroltál az oké, de az erkölcs az hagy némi kívánni valót maga után.

Tudom sok beteg ember van, és én meg ilyen vagy olyan formában szembesülök velük sajnos.

2023. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!