Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlányokon egyik nő sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon egyik nő sem tetszik. Örökre szűz maradok?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a bajom, hogy ők pénzért csinálják, valahogy meg kell élni. De mégis, akárhányszor végignézem a környéken lévő lehetőségeket, valamiért nem igazán vágyom arra hogy ezekre pénzt költsek. Valahogy mindegyikük olyan "mű", agyonsminkelt, meg nem is tudom... Egész egyszerűen nem vonz ez a stílus, ahogyan kinéznek, teljesen függetlenül attól hogy prostituáltak.


Nekem valahogy ez az egész dolog nem jön be, mindig is a visszafogottabb, egyszerűbb, természetes, sminkmentes lányok jöttek be. Tudom, én a jóindulattal 3/10-es fejemmel ne válogassak, és a pénzért való dugás érzelemmentes, de nem kellene hogy akár csak egy kicsit is vonzzon az adott nő?


Ennyire válogatós lennék? Szüzen fogok meghalni? Barátnőm sosem lesz és már lassan megőrjít a szexuális frusztráció.



2022. dec. 30. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Merre keresel?


Debrecenre szűrve AnitaBellinit keresd! Nem mű, nem agyonsminkelt

2022. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az emberek nagy része nem k.rvával veszítette el... persze ha te 3/10 pontosként 10/10-es csajokra ácsingózol 0 km-s csajozási tudással, hááááát... akkor tényleg szűz maradsz egy jó darabig.
2022. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem 10/10-esekre vágyom, csak teljesen más az ízlésem, mint a választék. Tehetek én arról hogy nekem nem tetszenek? Neked ha valaki nem tetszik akkor rá tudod venni magad hogy tetsszen és tetszeni fog? Mert én nem.
2022. dec. 30. 15:59
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Akkor nem is vagy még igazán kanos..


Szerintem rengeteg gyönyörű 18-21 éves szexi lány van fent. (Idősebb is,de én a fiatalokat keresem)Természetes is,mű is.


Én mondjuk 60 kilométert is utaztam már egy kis csini tiniért ,ami nagyon megérte

45+osan nem túl jó parameterekkel másképp nem dughatnék szexi kis vékony természetes 18-20 éves fiatal lányokat én sem. De rosszlányokat igen !

2022. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A képek kedvéért persze, hogy vakolatot kennek fel. De ha ez zavar csak, akkor hívd fel, és kérd meg, hogy a találkára szolid sminket használjon csak. Ennyi.
2022. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj luxus prostihoz
2022. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem azt az oldalt, de nekem se jönnek be az ottani lányok, nem tudom miért. Ha az utcára kimegyek, sok szép lányt látok, vagy bárhol máshol. én sem értem.
2022. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Beszamolok.com

Ha ott sem találsz, akkor tényleg veled van baj!

2022. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
8. ha már ott tartunk, hogy baj van valakivel, akkor nem inkább a hirdető lányokkal? Ha nem tetszenek neki ahirdető lányok, tetszenek neki más lányok, mi ebben a baj?
2022. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy milyen lányok tetszenek, Kérdező.

Tudsz mutatni képet?

2022. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!