Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 163 centis, 75 kilós, “molett” prosti hölgy azt írja, hogy túlsúlyos vendéget nem áll módjában fogadni?

Figyelt kérdés

És saját maga állította a saját alkatánál molettre… Meg még azt is írja, hogy telt idomokkal van megáldva, van mit fogni rajta.


Amúgy én vékony vagyok… Nem azért furcsa ez nekem mert érintett vagyok. Nem vagyok érintett…


És kicsit messzebbről roma származású vagyok, de közöm nincs a roma/cigány kultúrához. Tudok viselkedni, nem vagyok nagyszájú, stb. Sőt kifejezetten introvertált, csendes gyerek vagyok… Ezt csak azért írom, mert pl. azt maximálisan megértem ha egy hirdető nem fogad romákat és tiszteletben tartom. Keresek mást… És mindig tisztelettel bánok a hölgyekkel, akkor is ha prostituáltak.


Ugyanígy azt is megérteném, hogy egy prosti nem akar kövér embereket fogadni… Csak az a nagyon fura nekem, hogy aki maga is túlsúlyos, meg molett, az miért áll így más telt emberekhez?


Ti mit gondoltok erről?



2023. jan. 2. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Én pl alacsony vagyok, de csak a magas feérfiakat szeretem. Ennyi. Ilyen az ízlése.
2023. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1.


Ez nem túl jó analógia…

2023. jan. 2. 22:16
 3/19 A kérdező kommentje:
… Szerintem.
2023. jan. 2. 22:16
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Én örülnék az infónak, mert ha mégis fogadna, akkor sem lenne jó a randi, az egész szitu nagyon kellemetlen lenne mindkettőnknek. Nekem is jobb olyan szolgáltatóhoz menni, akit nem zavar a túlsúly. Biztos, hogy jobban járok.
2023. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Jogában áll azzal b@szni, akivel szeretne.
2023. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Ennyire sötét lennél?
2023. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezek konkrét tapasztalatok miatt vannak. Gondolom volt túlsúlyos csávóval és problémát okozott neki, ami miatt nem éri meg.
2023. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Miért fáj ez neked?


Azt fogad egy prosti akit ő akar. Attól, hogy valaki örömlánynak áll, még nem egy darab hús akinek kötelező jelleggel oda kellene adnia magát minden idiótának, alkoholistának, igénytelennek, mosdatlan csövesnek.

2023. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

“ még nem egy darab hús akinek kötelező jelleggel oda kellene adnia magát minden idiótának, alkoholistának, igénytelennek, mosdatlan csövesnek. “


Lol. És ki állította ezt?


Hallottad már azt a mondást, hogy "Más szemében meglátja a szálkát, magáéban a gerendát sem veszi észre", nem pont erre vonatkozik, de szerintem ide is illik…


Nem az idiótákat, alkoholistákat, igényteleneket, vagy mosdatlan csöveseket nem fogadja. Hanem a túlsúlyosakat!


Miközben Ő maga is molett…


Olyan kisebbségtől undorodik, amibe Ő is beletartozik? Akkor miért nem fogy le?


Egy prostinál azért elég fontos erény lenne, ha empatikus lenne, de Ő konkrétan olyanokkal nem bír együtt lenni akik olyanok mint Ő maga…

2023. jan. 2. 22:54
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

#9 szerintem nem undorodik tőle, hanem mondjuk nem figyelt rá és teljes súllyal ráfeküdt. Vagy éppen nem volt tiszta vagy bármi.


De ha ragaszkodsz ehhez az ízléshez dologhoz, akkor a rendes életben sem így megy, hogyha szőke vagy, akkor be kell, hogy jöjjenek a szőkék.


Amúgy a romákat sem azért nem fogadja, aki nem, mert nem tetszenek neki a romák, hanem mert történt valami, amit nem akar mégegyszer és feltételezi, hogy megtörténhet megint.

2023. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!