Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátomtól megkérdeztem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomtól megkérdeztem, hogy kiszokta e verni magának a fa. és azt mondta h igen! Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Attól függetlenül h heti 3 szex mindig van!Ez most jelenthet vmit hogy már nem szeret v nem jó velem a szex vagy vmit?
2010. okt. 2. 14:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De szeret és jó neki. Azért veri. Közben rád gondol.
2010. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem biztos, hogy rád gondol. De szerintem teljesen egészséges, hogy ezt teszi, és még igazat is mondott mikor megkérdezted, nem kezdett el kamuzni, hogy ááá, dehogy. A faszik 90 %-a veri a fütyit a nőjük mellett. Az én párom is szokta... Kissé szégyenli is, ha 'rajta' kapom (bár akkor leszoktam támadni és egy jót .... együtt xD) Én is szoktam maszturbálni attól függetlenül, hogy hetente 4szer 5ször is van szex (pedig 4 éve vagyunk együtt). 19/N
2010. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy őszinte hozzád, becsüld meg. :) de komolyan, minden srác csinálja, erre a kérdésre meg vagy igazat mond, vagy letagadja. Jó, biztos van egy-két kivétel ebben is, de hidd el, szinte mindenki csinálja.


Szerintem tuti szeret, és jó veled a szex, azért is meri ezt őszintén elmondani neked. Ezen ne húzd fel magad, nem jelent semmi különöset. Esetleg kérd meg hogy néha csinálja előtted, vagy segíts be neki önzetlenül :) Meg fog őrülni érted.

2010. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, igen! Az én párom szokta előttem csinálni (bár kissé zavarban van) de azt mondja, hogy élvezi, hogy nézem és szereti! Próbáljátok ki! Nagyon jó! És örülj, hogy egy őszinte fiút találtál!
2010. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, pedig mi a párommal aztán minden nap egymásnak esünk, amikor találkozunk(heti 4-5), de amikor nem tudunk, akkor mindketten kisegítjük magunkat.Sőt, volt már ilyenkor hogy webcamban néztem őt. Ez szerintem tök normális:)
2010. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 IQnindzsa ***** válasza:

lenne ket hozzafuzesem a kerdeshez... Az egyik ,hogy semmi kulonoset nem jelent a dolog. Esetleg fokozhatod a tempot. En csak akkor nem maszturbaltam a csajom mellett amikor NAPI 2-3 menet volt.

A masik hozzafuznivalom az lenne ,hogy NE kerdezz olyasmit aminel a valasz felkavarhat. Ha nem kerdeztel volna semmit akkor most nem kellene paraznod. :P

2010. okt. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nincs önkontrollja.
2010. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Azt jelenti hogy kiszokta magának verni te undoritó kis ribanc
2012. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!