Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Barátnőm folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm folyamatosan mocskos dolgokat súg a fülembe szex közben, amit én is viszonozni akAROK, tudnátok pikáns dolgokat írni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 09:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
lehet hogy ma este is lesz valami...mindenesetre addig jól felizgatom magam
2023. jan. 5. 09:36
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Mosogató, szennyeskosár, lefolyó, wc csésze, a szád...

Ezek elég mocskosak.

2023. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezt itt kell kérdezni és ötleteket venni akkor hagyd a francba. Nem neked való. Ha ez nem jön magától akkor te nem ilyen vagy. És a végén csak nevetséges leszel.
2023. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
82%

Amerikai csírke, csípős-savanyú leves, canard braisée à l'orange


Mind pikàns.

2023. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Én imádom ha mocskos szavakat mond a pasi szex közben. 🤪 L
2023. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer fizettem egy csajnak, hogy diáklány ruhába öltözzön és szexeljen velem. Egy jó kis telt csaj volt nagy csöcsökkel, voaskos combocskákkal, amin rohadt jól állt a combfix. Ahogy lovagolt rajtam épp számba akarta nyomni a mellét, közöltem vele "qrva jó nő vagy b**meg!", majd bekaptam a bimbóját. Valamiért nagyon beindította.
2023. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha ez nem jön spontán belőled, akkor ne erőltesd, mert erőltetetten fog hangozni, és az kicsit sem szexi. Inkább szánalmas
2023. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Az akarás szó kényszer tevékenységre utal, és, ha Te alapjáraton nem vagy ilyen, akkor nem biztos, hogy erőltetni kell, ennek is valójában magától kell jönnie.

Illetve minden ember más, hisz van olyan, akinek tetszik az, hogy, ha mocskos k*rvának hívják az ágyban, van olyan is, akinél ez már azért kiveri a biztosítékot.

2023. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Általában minden csak qrva jó, ha baxatlan, ott kezdődnek a bajok :D

2023. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Én olyasmiket szoktam mondani, illetve inkább kérdezni, hogy te vagy az én perverz r*bancom ugye? Szereted ha benned van a vaskos farkam? Ugye te vagy a mocskos k*rvám? Az ilyenekre lelkesen szokta válaszolni, hogy óh igen én vagyok, vagy hogy de nagyon is! De ezek általában spontán jönnek, felkészülni rá nem érdemes szerintem, lehet hogy esetlen lesz.
2023. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!