Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lányként nem tudok elképzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányként nem tudok elképzelni párkapcsolatot másik lánnyal, de...?

Figyelt kérdés
De mondjuk azt el tudom képzelni, hogy megmasszírozzam, együtt fürödjünk, kinyalnám- és ujjaznám a punciját, közösen masztiznánk, stb. akkor én biszex vagyok?

2023. jan. 6. 18:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, biszex
Nem, heteró
Más
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan vonzódsz nőkhöz, szóval igen.



Az ember általában nem tudja elképzelni milyen egy kapcsolat, mielőtt az ölébe hullik.


De ja, egy leszbikus kapcsolat kb pont ez, csak emellé még a klasszikus barátnő dolgok is vannak, anit meg gondolom el tudsz képzelni.



A párommal a hétköznapokban is kb ez van, semmi extra. Elmegyünk közösen turizni, moziba, videojátékozunk, filmet nézünk és forrócsokit iszunk. Igen van szex is, de van, hogy csak együtt fürdünk, pl valami fincsibfürdőbombával és egy pohár borral.

Kb közös ruhatárunk van, mert hasonló méret és stílus vagyunk. A sminkkészletünk is összeér, mert általában praktikusabb ugyanazt a rúzst feltenni.

Mindketten szoktunk főzni, sütni, a házimunka, bevásárlás is mikor ki ér épp rá.



Szóval kb így képzeld el. Legjobb barátnő + azok amiket leírsz 🥰



Egy leszbikus

2023. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen.


Heteroszexuálisként soha nem szoktam elképzelni férfival, nem szoktam ilyenről fantáziálni.


Az pedig, hogy nem tudod lánnyal elképzelni a párkapcsolatot valószínűleg nevelés és amolyan társadalmi elvárásnak való megfelelés kényszer vagy amolyan "fejünkben él egy családmodell" szerű dolog szerintem.

2023. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Édesburi! Van olyan téma amibe nem szólsz bele? Nagyon unalmas már.
2023. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

#3


Okés, legközelebb majd előbb írok neked és engedélyt fogok kérni, hogy beleszólhatok-e valamiben.

2023. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem, cső hetero vagy nyilván 🥰
2023. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pls ne vitatkozzatok. Bárki válaszolhat, aki érdemben hozzá akar/tud szólni a kérdéshez, Édesburgonya válaszának is örülök.
2023. jan. 6. 19:10
 7/16 A kérdező kommentje:

Az inspirálta amúgy a kérdést, hogy "lányos" gondolataim főként csak ittasan vagy felizgult állapotban fordultak elő, nem minden esetben.

Az utcán is a srácokat nézem inkább olyan szemmel, hogy vonzó-e vagy sem. A lányokról nem az jut eszembe, hogy szexi-e, hanem hogy milyen csinosan van felöltözve/szépen van megcsinálva a haja, illik-e hozzá az adott szín vagy nem.


Tehát nálam nem ugyan az a viszonyulás a két nem felé, de a biszexeknél ugyanúgy "néz" ki a vonzalom mindkét nem esetében, nem?

2023. jan. 6. 19:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az alkohol oldja a beléd nevelt gátlásokat, társadalmi konvenciókat.



De a pia nem csinál senkiből más embert, csak felszabadít.

2023. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam még nővel de egy éjszakára kipróbálnám. Párkapcsolat szempontjából viszont maradnék a férfiaknál, hosszútávú kapcsolatot nem tudnék elképzelni egy nővel. Ilyenkor mi van?

N

2023. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

9: az van, ami a kérdezővel is, hogy kíváncsi vagy, ahogy szinte kivétel nélkül minden nőben van biszex hajlam.

Vagy megéled vagy nem, rád van bízva.

2023. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!