Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy észrevettétek hogy valamelyik rokonotok vagy családtagotok farka felállt rátok?

Figyelt kérdés
Éppen egy közös fürdőzésen voltunk az unokatesóimmal, és amint megláttam bikiniben, (megkérdezte hogy jól áll e) hirtelen elkezdett keményedni a farkam, amit szerintem észre is vett mert szótlanul tovább állt, majd utána alig szoltunk egymáshoz. Akikkel esetleg történt ilyen, hogy reagáltátok le? Nagyon kínosan érzem magam emiatt.

2023. jan. 9. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Volt már ilyen, teljesen természetesen kezeltem. Semmilyen szexuális jelentése nics. Főleg egy tini korú fiúnál.
2023. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Én ugyan F vagyok, de a sógornőm nem igazán tudott mit kezdeni a helyzettel mikor mellettem feküdt az ágyon és felállt a farkam :)
2023. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Természetes dolog

Velem is megesik huszonévesen thermálban hogy a bikinis csajoktól néha feláll

Sőtt olyan is volt amikor a zuhanyzóba felállt a langyosvíztől

2023. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Hasonlo szitu volt iden nyaron, uncsikkal standoltunk es egy csuszdanal ilyen paros gumik voltak. Egyik uncsimmal tobbszor csusztunk egyutt es mindig poenbol veszekedtunk, hogy ki uljon elol, aztan az egyik alkalommal onkent feladta, hogy legyen en elol. A csusztas utan, amikor beleboroltunk a vizbe, akkor veletlenul hozzaertem es hat allt a farka. Akkor jottem ra, hogy azert nem akart elol ulni, hogy nehogy eszrevegyem. O full zavarba jott, de en mondtam neki, hogy engem nem zavar es poenbol ra is markoltam, aztan jot nevettunk, ennyi tortent.
2023. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem már állt fel távoli rokonra, elég ciki volt.
2023. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
A nagynéném férjének, mikor itt voltak vendégségben.
2023. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%
Igen tög gázvolt leggalábbis a számomra strandon voltunk feküdtem a matracomon és amikor meg fórdultam látom hogy a bátyám farka merevedik a fűrdögatyájában
2023. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Volt mar ilyen sokszor tesommal, unokatesomkal, meg haverokkal is. Nem gaz szerintem, volt, amikor elvicceltuk,volt amikor csak megdumaltuk,hogy ne legyen senkinek kellemetlen legkozelebb. Egy csaladi nyaralason mindenkinek allt ram es a hugimra, szoval sok beszelgetesunk volt. :)
2023. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
CSALÁDI (?) nyaraláson? apa + nagyapa + bátyuska + öcsike + a nagybácsikák + fiu uncsik? Hüha!!!! Mi lehetett ott lámpaoltás után?
2023. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
#7 Miért érzem úgy hogy roma vagy?
2023. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!