Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az aszexuálisoknak vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexuálisoknak vannak hajnali merevedésük?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak, mert van olyan aszex, aki masztizni is szokott.
2023. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lenne?
2023. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Köszi. :)


#2 Nem tudom azért kérdeztem.

2023. jan. 9. 22:17
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Vannak asex nem egyenlő az impotensel
2023. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a pénisze attól még működik. bár a szervezet feleslegesen nem pazarol erőforrást
2023. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy a #4-es is írja. Ha szervi eredetű és impotens (akár cardiovaszkuláris akár hormonrendszeri anomália miatt), akkor nyilvánvalóan nincs reggeli merevedése. Az aszexualitás az esetek többségében pszichés eredetű, de ettől még a szervezet biokémiája ugyanúgy dolgozik éjszaka.
2023. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van! Tanúsíthatom! 😂


üdv. egy harmincöt éves aszex férfi

2023. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hello. Bocs, ha hülye kérdésnek tűnt. Csak számomra olyan fura ez egész ezért kérdeztem. Azt hittem tényleg egyikből következik a másik... Vagy fordítva... De akkor nem. Köszönöm a válaszokat. :)
2023. jan. 22. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Az aszexuatlitás nem azt jelenti, hogy nincsenek ivarszerveid kérdező! A férfiaknak azért van reggeli merevedése fiatal korban -idővel amúgy ennek intenzitása csökken- mert ez egy idegi reakció. Semmi köze nincsen az aszexualitáshoz.
2023. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!