Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lattam anyamat masztizni......

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lattam anyamat masztizni... Szoba merjem hozni?

Figyelt kérdés
Úton hazafele nekik pont az utca felé van az ablak, en pedig mindig ott jövök el mellette és akaratlanul is mindig benezek van-e itthon valaki. Hat ma pont beneztem és lattam amit nem igazan akartam. Mar mikor beertem felvolt oltozve, altalaban tudja hogy mikor erek haza. Nem igazan merek hozzaszolni, az elobb meg is kerdezte hogy van e valami baj hogy szotlan vagyok. 3an elunk egy csaladban, o, tesom meg en. Apam kiskorom ota nincs velunk.

2023. jan. 11. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Felesleges kellemetlen helyzetbe hoznod és felhoznod a témát. Tegyél úgy mintha nem történt volna, nem láttál volna semmit.
2023. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, probalom megtenni, csak nyilvan meg egy ideig a fejemben lesz...
2023. jan. 11. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként könnyebben megértheted a helyzetét, de ha férfi vagy, akkor is érdemes ezen "póker arccal" túl lépni!

Emberi dolgok ezek, amely jelentősen hozzájárulhat az ember kiegyensúlyozottságához! Ennyit meg bőven megér egy olyan "botlás", amivel senki nem árt senkinek! Lapozni kell, - ha megfogadod más ember tanácsát!

2023. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el milyen lenne ha ő látna meg téged es beszélni akarna róla :D egyébként van olyak ismerősöm aki beszel ilyenekrol az Anyjaval de számomra ez fura
2023. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ferfi vagyok ez lemaradt. Utolsó nyilvan igazad van, csak ido kell.
2023. jan. 11. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy te és anyud?
2023. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolog. Ne említsd meg előtte.

Kezeld természetesen, mintha mit sem láttál volna.

2023. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os, szerintem nem helyénvaló ilyen kérdésnél a felajanlasod, illetve nem értem mit hiszel h a varázs vessződ mindent megold vagy mi? En pl naponta igénylem többször is hiaba volt orgazmusom 15x egy alkalommal, nem fogok kihagyni félévet... Pf🙃 Visszatérve a témához szerintem csak felejtsd el a dolgot, természetes dolog, gondolom te is szoktad csinalni, rám mar nyitott anyám jo párszor, akkor is amikor nem egyedül voltam, nem beszéltünk róla és ez így volt jól.
2023. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És az hogy lehet, hogy nem vette észre hogy benézel az ablakon? Nálatok nincs függöny? Vagy télen is minden tárva van?
2023. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki is jár ennyi. Ne hozd zavarba, hagyd abban a tudatban, hogy nem láttál semmit, nem tudsz semmiről.
2023. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!