Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Több helyen is láttam már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több helyen is láttam már rosszlányok.hu-n hogy roma származású vendégeket nem fogadnak. Vajon akkor is ez a vélemény ha egy 700-800 nettót keresô, igényes, büszke roma szakmunkás menne hozzájuk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se fogadna mert úgy van vele, hogy mondani bármit tudsz! :)
2023. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Telefonba sok mindent lehet mondani, ott ha levágják rajtad hogy buta vagy mint a föld/hozod az általuk roma szokásoknak vélt dolgot(pl. igénytelenség, agresszivitás) akkor nem fogják azt se elhinni hogy annyit keresel.


Ugyanakkor szerintem ha jól keresel, normálisan viselkedsz és ez kívülről is látszik, hogy tiszta vagy, igényes a megjelenésedre akkor ha megjelensz náluk és nagyon barna vagy akkor se fognak elküldeni.

2023. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a fizetésen múlik. Jaj szeretném úgy leírni, hogy elfogadható legyen. Azért vannak ezen a véleményen, mert ha végigmész a buszpályaudvaron vagy valahol a városban nőként, akkor igen, vannak olyan cigányok akik kiabálnak, nincsenek tekintettel senkire, alpári módon kommunikálnak és néha még igénytelenek is. Persze egy szóval nem mondom, hogy a nem cigányok között nincsenek ilyenek, csak jóval kisebb számban. Aki napi szinten ilyen helyeken jár az szerintem megérti ezt a döntést, épp az ilyenek miatt.

Ennek ellenére vannak olyan cigányok, akik jóval nagyobb tisztelettel vannak a körülöttük lévők iránt, igényesek, kedvesek. Nem egy ilyen barátom van. A gond az, hogy a társadalmi előítéletek miatt általában ők kerülnek hátrányba.

2023. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Jaj már, a k*rváknak nem c*gányokkal van bajuk, hanem azokkal az emberekkel, akik c*gányként viselkednek.

Ez pedig bőrszíntől független, csak se a k*rva, se én nem tudom röviden jobban megfogalmazni úgy, hogy az egyszerű emberek is megértsék.

2023. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Én mondjuk úgy pontosan a garanciák hiánya miatt a magyarországi örömlányokhoz járást befejeztem. Van egy testi fogyatékosságom és ezt nyilván elmondom telefonban, de jártam már úgy hogy elmentem a hölgyhöz és fizettem és pár perc után közölte hogy neki ez nem megy mégsem, a pénz az ugrott nyilván. Jártam már úgy is akkor hozzám jött el valaki hogy az egy óra helyett vagy hármat volt ott mert eldumáltunk és csak másfelet engedett kifizetni. Ez meg szintén irreális számomra, jobban örülnék egy középútnak. Nyugaton elképzelhetetlennek tartanék ilyen kitételt hogy ezt-vagy azt az etnikumhoz tartozót nem fogadok, ott amit rögzítenek az az hogy a kliens legyen józan, tiszta és bánjon normálisan a lánnyal.
2023. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
A vicces az mikor a roma prosti írja ki, hogy roma származásúakat nem fogad. xD Ha megnézed a Debreceni lányokat nem egy ilyet találsz.
2023. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
37%

Plusz hozzá kell tenni, hogy mikor a vidijekiket végignézed, és épp egy tesóka varrja le a csajt vazelinos blével :DDDD


Na onnantól hiteltelen bármi, amit kiírnak.

2023. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szakmunkást igényes nő alapból nem fogad. ;)
2023. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!