Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fáj a barátnőmnem a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a barátnőmnem a szex, miért van ez?

Figyelt kérdés

4 éves párkapcsolatban vagyok. Jelenleg én 19, ő 18 éves. 3 éve vesztettük el együtt a szüzességet.

Valahogy a szex soha nem volt az igazi, fáj neki a mai napig, és nagyin nehezen megy be. Ha be is megy neki, akkor is csak a makkomig élvezi, ha tovább tolom, az neki nagyon fáj. A méretem 18cm. Mit tehetnénk?



2023. jan. 15. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagy neki a méreted.
2023. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl hosszú vagy túl vastag neked, esetleg nem nedvesedik eléggé, használjatok síkosítót, vagy pedig valami nőgyógyászati problémája van, érdemes lenne nőgyógyászhoz is menni
2023. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat elsore probald ki h felizgatod magyon, elelvez az utana probald meg.

Keves az elojatek, nem izgult fel elegge, sikosito, es ezer dolog lehet

Ja az is h o kicsi meret te magy. Kompatibilitas problem.

2023. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy van neked.
2023. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Átlag feletti mérettel rendelkezem, de még nem találkoztam nővel akinek nem ment be, és nem élvezte.

Amit fentiek is írtak, hosszú előjáték, orgazmus után próbáld, és ha úgy érzed vastag, akkor sikosítót is nem árt használni. Mivel tapasztalatotok, nem sok van, így az a "fájdalom" inkább kellemetlennek ható feszítő érzés, ami miután bement elmúlik és hatalmas élvezetet tud adni a továbbiakban.

2023. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stresszel, lelki problêma is okozhat hüvely összehúzódást.
2023. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!