Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit tehetnék, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tehetnék, ha kicsit bosszant ez a dolog?

Figyelt kérdés

Nem igazán beszélnék erről senkinek, ezért is írom ki ide.

Az egyetem idején elég sok lánnyal lehetett volna részem együtt lenni. Volt egy-kettő akik már konkrétan felajánlkoztak.

Viszont én akkor még szűz voltam és vártam, hogy legyen barátnőm. Mivel nem tudtam milyen a szex, milyen jó lehet új lányokkal is lenni így nem érdekelt egyáltalán a téma, kihagytam mindet.

Egyetlen lánnyal kerültem ágyba, de az már elég későn történt meg, utána nem sokkal vége is lett az egyetemnek. Azóta lett barátnőm, és vele is jó a szex, nem azt mondom, viszont sokat gondolok arra, hogy de hülye voltam és, hogy milyen jó lett volna kihasználni az alkalmakat. Úgy legalább szexelhettem volna néhány lánnyal.

Más is járt már így, mire gondoltok ami esetleg segít ezt máshogy látni?



2023. jan. 15. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ami elmúlt azt már nem lehet visszacsinálni!
2023. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Figyu a jelenlegivel sem biztos, hogy örökké leszel.
2023. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
A múlton felesleges rágódni, előre nézz. Ha úgy érzed valami kimaradt, akkor dobd a barátnőd és kezz el pinázni. Egy életed van, éldd a vágyaidnak megfelelően.
2023. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tehetsz semmit így utólag! Viszont legyen ez tanulság a jövőre nézve!
2023. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Kettébontanám a válaszom:

1) A múlttal nem tudsz mit csinálni. Amit elszalasztottál az nem jön vissza, teljesen felesleges rágódni rajta. Mindig előre nézz! Szokták mondani aki folyton a múltba tekint, az s.ggel megy a jövőbe.

2) Ha a jelenlegi kapcsolatodban azon törpösz hú de jó lett volna anno ezt a lányt is, meg azt a lányt is... akkor ott erős kötődési deficitek vannak a kapcsolatotokban érzelmileg. Ami nem túl jó ómen a kapcsolatod jövőjére nézve.

2023. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
Ha a saját döntéseid miatt bosszankodsz, akkor mindig kezeld úgy, hogy lehetett volna sokkal rosszabb, kellemetlenebb is. Talán a lelki fájdalmadat nagyban enyhítené az, ha pusztán belegondolnál abba, hogy vannak olyan srácok is, akik nemcsak az egyetemi tanulmányaik ideje alatt voltak sikertelenek a csajoknál, hanem még utána is.
2023. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez derossz. Szexuálpszichológus segíthet. Még nem késő. Lehet lepontozni, komolyan beszélek
2023. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Azt teheted, hogy bosszankodsz, vered a fejed a falba. Utána meg ugy alakitasz magadon, hogy néhány év mulva ne a mostani viselkedésed miatt kelljen falba verni a fejedet. De ez a max!!!!
2023. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen esetekben én azt mondom a haveroknak h lekurtam őket, egy idő után már én is elhiszem, így jobban esik kirántani is olykor olykor
2023. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Hasonlóan jártam mint Te !

Kivolt tűzve az esküvő időpontja azzal a csajjal akivel még àlltsuli vége felé jöttem össze,a családjaink nagy örömére!

9év utàn ,a legénybúcsún vesztettem el a fejem és dugtam félre!

Szerencsémre!

Akkor jöttem rá,hogy mekkora különbség is van ill lehet szetrtkezések közt!

Persze esküvőt lefújtam,kapcsolatból kiléptem,magamra haragítva szinte mind a két családot!

Bepótoltam a kimaradt éveket,özönet csaj ágyába megfordultam és nem bántam meg semmit!

Ma már elköteletett férj és apa vagyok, és örülök,hogy anno félre dugtam....

2023. jan. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!