Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm újabban kézzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm újabban kézzel izgatja magát szex közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőm mostanában elkezdte a csiklóját izgatni szex közben. Engem ez nem zavar különösebben, ha neki jó, csak néha kicsit úgy érzem magam tőle, hogy kevés vagyok neki. Neki nem merem mondani, mert félek, hogy megsértődne, vagy ilyesmi. Szerintetek is lehet ilyesmi a dologban? Nők, ti milyen esetben csináltok ilyet?
2023. jan. 18. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Örülj neki. Más összetenné a két kezét ha a barátnője magához nyúlna szex közben.


N

2023. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem izgatod te a csiklóját?!
2023. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van hüvelyi orgazmusa. Nekem nagyon ritkán van, csiklói viszont mindig, ezért jobban szeretem, ha ott izgatnak. Nekem szokta is csinálni a barátom szex közben. Legközelebb szerintem csináld neki te, mielőtt elkezdhetné. Lehet, hogy ő nem meri kérni tőled.
2023. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen kevés vagy - fejben, ha azt hiszed hogy minden nőnek van hüvelyi orgazmusa és még nem ismered annyira a párod, nem hangolódtál rá annyira hogy magadtól tudd mi a jó neki.
2023. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen, tényleg kevés vagy neki. Nincs két farkad. Ha lenne, egy menne a hüvelybe, a másik izgatja a csiklót.


Konkrétan el kéne magadat ásni, egy farokkal akar dugni, hihetetlen.

2023. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha azt érzed, hogy kevés vagy neki, akkor nem igaz, hogy nem zavar.

Igazából elmondhatod neki, ha nagyon akarod, bár igazából min változtatna? Ha te elélvezel aktus közben és ő is, akkor nem kéne, hogy probléma legyen.

Esetleg talán megpróbál megnyugtatni, hogy minden rendben.

2023. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már te nem töröd magad, hogy orgazmusa legyen akkor megoldja magának. De úgy látszik már ez is baj.
2023. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű úgy jobban élvezi meg könnyebben elélvez.

Csak lehet ő nem mer megkérni hogy csináld, te meg nem mered megkérdezni miért csinálja... Jobb lenne ha leülnétek ezt megbeszélni, semmi ciki nincs benne. Akkor mindketten elmondhatjátok a másiknak amit gondoltok.

Vagy ha beszélni nagyon nem akarsz akkor nyúlj oda te ha olyan pózban vagytok, biztos tetszeni fog neki.

2023. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért alkalmanként az ember szokott újítani, ebben szerintem nincs semmi különös. Ha nem zavarna, nem írnál ide kétségek között. Próbáld neki te csinálni, esetleg vegyetek be egy vibrátort. Egy pár vagyok, beszéljetek a szexről.
2023. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Kevés vagy neki, nem tudod megadni amit meg kellene.
2023. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!