Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz lányok! Szándékosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Szándékosan őrizgetitek vagy nem jött még össze valamilyen oknál fogva a szex, pedig vágytok rá?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok meg, ha fellángol bennetek az érzés: maszti vagy elfojtjátok inkább, mert az mégsem az igazi? Hány évesek vagytok? Milyen partnerkeresési stratégiátok van? Ciki a társaitok előtt a tapasztalatlanságotok vagy nem is tudják, hogy még érintetlenek vagytok?

2023. jan. 18. 22:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Vágyni vágynék rá, de nem akárkivel. Masztizok sokat, 20 éves vagyok, nincs rám írva hogy szűz vagyok úgyhogy nem tudják.
2023. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Szándékosan nem jött össze.
2023. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Vágyni vágyok rá, de nem annyira, hogy akárki szembejövő jó legyen. 23 vagyok, annyira igazából nem érdekel. És hasonlóan, nem híresztelem, nem hiszem hogy meg tudná mondani bárki.
2023. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

A vágy nálam is megvan, de nem találkoztam még az ehhez megfelelő emberrel. Nem híresztelem és nem hiszem, hogy ciki lenne az ismerkedésnél a tapasztalatlanságom viszont hátrányt jelent, mert a férfiak szívesen hoznak fel intimebb témákat, amivel nehezen birkózok meg.

23 éves

2023. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Ismerjük a "Szűz" lányokat akiknek olyan az ánuszuk mint a tubarózsa. Nevetséges. 🤡
2023. jan. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

Vágyni vágyom rá, de eddig 2 emberrel éreztem azt, hogy szívesen elveszteném, de amikor elmondtam nekik kb. arcon röhögtek és faképnél hagytak. Most már tudom, hogy akkor nem a számomra megfelelő személyekkel találkoztam, de az önbizalmam olyan mértékben megtépázták, hogy sok idő kellett mire összeszedtem magam, így most már meg olyan szinten vagyok távolságtartó, hogy ezért nehéz az ismerkedés.

Ha kívánós vagyok akkor megoldom magamnak.


27

2023. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
24 évesen már rég beletörődtem és nem érdekelt, amikor megtörtént.
2023. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%
Tartogatják magukat. Persze. Inkább bűn rondák, az igényeik meg adonisz szintű faszik lennének.
2023. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

Mert, aki szűz az csak ronda lehet ...

Gondolom te az vagy, kedves 8-as


Tudod az, ha valaki jól néz ki még kifejezetten hátrány is tud lenni szerintem a nőknél, ugyanis a kinézet miatt csak kb. egy darab húsnak néznek minket. Így meg aztán sok kreténbe lehet bele futni :/

2023. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
74%

23 éves vagyok, nekem sem volt még korábban kapcsolatom és szexuális téren semmilyen tapasztalatom. Szerintem mindenki szokott vágyni dolgokra, én is magamnak oldom meg.

Korábban kifejezetten frusztrált, hogy ennyire semmi tapasztalatom, de szerintem a társadalom egyre inkább erre az irányba halad-sokkal több hasonló helyzetű lány van, mint gondolnánk, csak nyilván senki nem híreszteli. Rólam sem mondanák meg, hogy nincs és nem is volt még senkim, de mostanra már én is elengedtem a dolgot. Inkább kihasználom, hogy sokkal több időm van magamra és próbálok a pozitív dolgokra koncentrálni (mert abból is akad azért bőven). Szóval ne csüggedj, rengetegen vagyunk ilyen helyzetben és a világon nem kell semmit siettetni. Ha egy normál fiúval hoz majd össze a sors, ő úgyis meg fogja érteni és türelmes lesz-ha nem ilyen, ne pazarold rá az időd és sose add fel magad.

2023. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!