Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti, hogy egyeztettek időpontot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy egyeztettek időpontot prostinál?

Figyelt kérdés
Pont mielőtt mennétek, vagy sok órával előtte, vagy már egy nappal előbb? Meg teló a jó vagy valami viberen irogatás, ahogy láttam az is van.

2023. jan. 20. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

telefon

viber

WhatsApp

oldal


én általában felhívom 3-4 alkalommal, hogy ugyan azt mondja-e. Ha nem, akkor felejtős.


Ja, s megkérdem, mennyivel korábban szóljak.

2023. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 és a gyakorlatban mennyi idővel előtte szokott lenni, ami bevált?
2023. jan. 20. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igényesebb hirdető eleve nem fogad azonnal meg 10 perc múlva hanem minum 30, de inkább 1 óra múlva jó neki. Fürdés, lepedő csere, smink stb stb.


Én amikor hívom úgy készülök mindig hogy ha jó neki akkor 1 óra múlva oda tudjak érni.


Több nappal előtte meg nem érdemes. Soknál nem is lehet. Főleg ha nem is voltál előtte nem tudja jössz e valóban.


Viber keveseknek van mert sok nyomi azt hiszi társkereső és utána csak írogatni akarna

2023. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
0,5-1 órával
2023. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az 5 perc múlva felszaladok típusúak általában a futószalagosak akik egy nap x pacákot leápolnak szóval kerülném. 1-2 nappal korábban előre érdemes, vagy felhívod délelőtt hogy délután ráér-e. Ha már visszatérő kuncsaft vagy az más kérdés, akkor egy igényesebbnél is tudsz 1 óra múlva időpontot foglalni ha ép' van szabad idősávja.
2023. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Fürdés lepedőn csere smink 😂😂😂 hát egy luxus prostinál igen.
2023. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

6


Ha te olyanhoz mész akin smink sincs, más száraz ge.cis lepedőjén fekszel ott nálad a hiba.

Lakásos normális nők ezeket megteszik


Bár voltam már olyannal ahol melleire élveztem a végén, letörölte aztán öltözött fel. Vissza se mentem utána mert valószínű engem is így fogadhatott

2023. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Ki mondta, hogy én járok prostihoz?
2023. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve olyanhoz mennek akinel van kozos furdes
2023. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt mennék.Általában jó neki egy óra múlva,kb.addigra érek oda.
2023. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!