Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány évesen és hogyan kezdtél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és hogyan kezdtél maszturbálni és hány évesen volt először orgazmusod? Melyik hogyan történt? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés
Én kb 5-6 évesen kezdtem maszturbálni, elég korán és mmár akkor volt a végén egy orgazmusféle nagyon jó érzés. Akkoriban csak fogdostam ott, később, 8-9 évesen a kezemhez dörzsöltem magam esténként az ágyban. 21/f

2023. jan. 21. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Elképesztő.
2023. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1

Szerintem is, hogy már megint nem a kérdésre válaszolsz hanem a véleményedet hangoztatod, pedig a kérdésben nincs benne, hogy (és mondjátok el a véleményeteket a kérdésemről is).

2023. jan. 21. 09:10
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Én is olyan 6 évesen, mert észrevettem, hogy jó érzés, de csak dörzsölgettem akkor. Pár évre rá már orgazmus is lett tőle, de persze csak szárazon, akkor még nem jött belőle semmi.

Aztán 12 évesen meg egyszer csak jött is.

:D

19F

2023. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3

Én is így voltam :-)

2023. jan. 21. 09:31
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
A storykra akarod kiverni, te beteg állat?
2023. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5

Mindenki magából indul ki

2023. jan. 21. 10:12
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem óvodában egy szegényebb környezetből jövő óvodástársam (lány) délutáni alvásnál a mellettem lévő ágyon feküdt. Elkezdte nekem mesélni, és illusztrálni, hogy mit és hogyan csináljak, mert az jó érzés lesz. Igazából csak a csikló simogatását akarta demonstrálni. Ekkor olyan 5-6 éves lehettem. Én is kipróbáltam amit mutatott, onnantól kezdve mindig azt csináltam, mert kva jó érzés volt. Csak aztán egyszer az óvónéni lerántotta a takaróm, meglátta mit csinálok, és leszidott. Szólt a szüleimnek, akiknek a nevelés amúgy sem volt az erősségük, ők is leszidtak, és közölték, hogy ilyet nem szabad. Persze ugyanúgy csináltam, akkor bevezették, hogy a kezek a takaró felett lehetnek csak. 😃 Elmagyarázni egyszer nem magyaráztak el semmit. Aztán egy idő után megtanultam, hogy nem szabad és inkább elengedtem a dolgot, mert untam a folyamatos bszogatást.

Tudatos maszturbálás talán 11 évesen volt először, akkor már felfogtam, hogy ez egy olyan dolog, amit magadban kell csinálni, mások ne vegyenek észre, stbstb.

2023. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Kilenc évesen. Suliban matekon a körző használatát tanultuk és mondták, h "sündörgetni" kell az ujjaink között a tetejét, miután a tűs lábat leszúrtuk és a ceruzás végével nyomot szeretnénk hagyni a papíron. Hazamentem suli után és dörzsölgettem a makkomat míg egy "jó érzés" nem jött végül. Pár év múlva már fehér folyadék is jött a jó érzéssel együtt. F/40
2023. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy az egyben úgy voltam én is, mint a #7 válaszoló!! 😃 Ugyanezt akartam leírni. Annyi, hogy nálunk azt hitte az óvónéni hogy viszket a hasunk, és emiatt szólt a szüleinknek, de nem buktunk le soha. Én valamilyen szinten tudtam, hogy mit csinálok, sőt amikor a Vad angyal ment a tévében, abban annyira vadul csókolóztak mindig, néha ha egyedül voltam felvettem kazettára egy-egy részt, és visszajátszottam a csók jeleneteket és arra masztiztam 😅😅😅
2023. jan. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
11 évesen kezdtem, és akkor már jött cucc is
2023. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!